Circular FGA Nº: 54/2021 .- XXXIV Campionato Xunta de Galicia Máster en pista ao Aire Libre

Circular RFEA Nº: 121/2021 .- Liga Joma y Liga Iberdrola de Clubes Division de Honor y Primera Division. Encuentros, Sedes, Sorteo y Acreditaciones - CORRECCION

RESULTADOS: MAYO 2021 / 2

 RESULTADOS

PRUEBA:
JORNADA LANZAMIENTO DISCO / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
07-MAYO-2021
LUGAR:
MÓSTOLES (MADRID).
 
IRIS DE CASTRO GONZÁLEZ.
2
DISCO
ABSOLUTA FEMENINO
38m96cm
 
PRUEBA:
LV CAMPIONATO XUNTA DE GALICIA DE MARCHA EN RUTA.
FECHA:
08-MAYO-2021.
LUGAR:
A POBRA DO CARAMIÑAL (A CORUÑA).
 
IRIA RIVAS IGLESIAS.
2
SUB-23 FEMENINO
10 KM.
53’07”
MARINA PAJÓN AREA.
3
SUB-18 FEMENINO
5 KM.
29’53”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
1
 
PRUEBA:
III CONTROL NACIONAL / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
08-MAYO-2021
LUGAR:
GIJÓN (ASTURIAS).
 
TALIA MARA PÉREZ DAMBRAUSKAS.
2
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
24”70 (+1.2)
INÉS CELORIO SÁNCHEZ.
5 (FINAL A)
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
25”28 (+1.2)
PAULA GONZÁLEZ GARCÍA.
5 (FINAL B)
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
26”33 (+2.0)
ROCÍO DÍAZ GRANDA.
5
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
5m29cm (+0.7)
 
PRUEBA:
MEETING DE ATLETISMO “TONI BONET” / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
08-MAYO-2021
LUGAR:
IBIZA (ISLAS BALEARES).
 
IRENE BONAFONTE PARDÁS.
10
1.500 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
4’30”82
 
PRUEBA:
TROFEO IBERCAJA “CIUDAD DE ZARAGOZA”.
FECHA:
08-MAYO-2021
LUGAR:
ZARAGOZA.
 
CELIA MUÑOZ DE MORALES CASTRO.
8 (FINAL)
5 (SEMIF.)
100 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
13”24 (-4.3)
13”05 (-2.4)
 
PRUEBA:
CONTROL ABSOLUTO DE MARCAS / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
08-MAYO-2021
LUGAR:
CORNELLÁ DE LLOBREGAT (BARCELONA).
 
LAURA ALONSO DA COSTA.
2
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
25”32 (+0.8)
LAURA ALONSO DA COSTA.
7
100 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
12”53 (0.0)
 
PRUEBA:
CONTROL DE MARCAS FEDERACIÓN GALLEGA DE ATLETISMO / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
08-MAYO-2021
LUGAR:
PONTEVEDRA.
 
BRUNO CASTRO PEREIRA.
1
60 M.L.
SUB-12 MASCULINO
8”69
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
19
1.000 M.L.
SUB-14 FEMENINO
4’09”99
 
PRUEBA:
XI COPA DEPUTACIÓN DE LUGO / 4ª XORNADA / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
09-MAYO-2021
LUGAR:
LUGO.
 
XIANA LAGO ANDRADE.
1
PESO
ABSOLUTA FEMENINO
11m37cm
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
3
1.000 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’41”44
CARLA PAZOS FRANCO.
6
1.000 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
3’24”58
AROA AMADO PRIETO.
9
1.000 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
3’42”31
MARCOS PÉREZ CALVO.
13
1.000 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’59”99
DIEGO SÁNCHEZ ANEIROS.
16
1.000 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
3’08”94
 
PRUEBA:
CONTROL DE MARCAS FEDERACIÓN GALLEGA DE ATLETISMO / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
09-MAYO-2021
LUGAR:
PONTEVEDRA.
 
KAROLINA PUCHMERTLOVA.
2
JABALINA
ABSOLUTA FEMENINO
35m40cm
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
2
600 M.L.
SUB-16 MASCULINO
1’32”44
ALDARA RUIZ MARTÍNEZ.
5
500 M.L.
SUB-14 FEMENINO
1’30”69
MARTA GÓMEZ PICO.
23
500 M.L.
SUB-14 FEMENINO
1’46”25
 
PRUEBA:
CONTROL P.L.P. EN PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
09-MAYO-2021
LUGAR:
BASAURI (VIZCAYA).
 
IRENE PÉREZ RODRÍGUEZ.
1
ALTURA
ABSOLUTA FEMENINO
1m50cm
 
PRUEBA:
IX TROFEO MARINEDA ATLÉTICO – II MEMORIAL “JOSÉ FRANCISCO AREA” / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
09-MAYO-2021
LUGAR:
A CORUÑA.
 
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
1
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
56”82
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
1
300 M.V.
SUB-16 FEMENINO
46”84
LAURA RICO BOUZA.
1
JABALINA
SUB-18 FEMENINO
32m14cm
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
2
100 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
13”56 (-0.3)
CARMEN GRANDAL ARDAO.
2
500 M.L.
SUB-14 FEMENINO
1’28”6
NOA SEOANE RUBIÑOS.
5
500 M.L.
SUB-12 FEMENINO
1’34”4
ALICIA JOVE NOVO.
7
500 M.L.
SUB-12 FEMENINO
1’35”5
ADRIANA CASTIÑEIRA DE CASTRO.
8
220 M.V.
SUB-14 FEMENINO
39”73
LARA FERNÁNDEZ LÓPEZ.
11
500 M.L.
SUB-12 FEMENINO
1’40”2
DANIELA CALVO PRADOS.
16
500 M.L.
SUB-14 FEMENINO
1’43”4
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
2
-
 
 

Circular FGA Nº: 53/2021 .- II Sesión Técnica do Sector de Lanzamentos

Circular FGA Nº: 52/2021 .- Anexo Circular 47-2021 e 49-2021. Horario e Cadencias do VII Campionato Xunta de Galicia de Clubs de Probas Combinadas Aire Libre e do Control FGA Pista ao Aire Libre 08-09/05/2021

Circular FGA Nº: 51/2021 .- XXXVII Campionato Xunta de Galicia de Clubs Sub 16

Circular FGA Nº: 50/2021 .- XXXVII Campionato Xunta de Galicia de Clubs Sub 20

RESULTADOS: MAYO 2021 / 1

RESULTADOS 

PRUEBA:
IX CONTROL ARCECLIMA / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
30-ABRIL-2021
LUGAR:
BASTIAGUEIRO / OLEIROS (A CORUÑA).
 
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
1
300 M.L.
SUB-16 FEMENINO
42”78
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
1
1.000 M.L.
SUB-16 MASCULINO
3’13”67
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
1
1.000 M.L.
SUB-14 FEMENINO
3’24”91
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENCO
3
1.000 M.L.
ABSOLUTO MASCULINO
2’43”63
JOEL NOVOA GAYOSO.
5
1.000 M.L.
ABSOLUTO MASCULINO
2’57”13
MARCOS PÉREZ CALVO.
6
1.000 M.L.
ABSOLUTO MASCULINO
2’58”65
 
PRUEBA:
PROVAS EXTRA / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
01-MAYO-2021
LUGAR:
BRAGA (PORTUGAL)
 
CAROLINA SANTOS VILLALÓN.
1
800 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
2’25”19
CAROLINA SANTOS VILLALÓN.
4
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’14”51
 
PRUEBA:
XXXVIII COPA DEPUTACIÓN DE OURENSE - 2ª XORNADA / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
02-MAYO-2021
LUGAR:
OURENSE.
 
XIANA LAGO ANDRADE.
1
PESO
ABSOLUTA FEMENINO
10m73cm

Circular FGA Nº: 49/2021 .- Control FGA Pista ao Aire Libre 08-09/05/2021

Circular FGA Nº: 48/2021 .- LXXXIV Campionato Xunta de Galicia Absoluto Masculino – LV Campionato Xunta de Galicia Absoluto Feminino de Marcha en Ruta

Páginas

Suscribirse a Ría Ferrol Concepción Arenal RSS