RESULTADOS: Del 5 al 11 de DICIEMBRE 2016

RESULTADOS

FOTOS

COMPETICIÓN: CONTROL DE MARCAS EN PISTA AIRE LIBRE
FECHA: MARTES, 06-DICIEMBRE-2016
LUGAR: FERROL (A CORUÑA
  Lista Salida/Resultados
  ver resultados
  ver resultados
  ver fotos (Gentileza de Oscar Rodríguez)

RESULTADOS

COMPETICIÓN: XVII CARREIRA POPULAR DE PONTECESURES 2016
FECHA: JUEVES, 08-DICIEMBRE-2016
LUGAR: PONTECESURES (A CORUÑA)
 
  ver resultados

RESULTADOS

COMPETICIÓN: 1ª XORNADA DO XVII CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - FASE INTERCOMARCAL DE CAMPO A TRAVÉS DO PROGRAMA "XOGADE"
FECHA: SÁBADO, 10-DICIEMBRE-2016
LUGAR: AS CABAZAS - ESMELLE / FERROL (A CORUÑA)
  ver resultados

Próxima Actividad

COMPETICIÓN: 2º CROSS DE SADA - II CIRCUITO GALEGO
FECHA: SÁBADO, 10-DICIEMBRE-2016
LUGAR: SADA (A CORUÑA)
 
  Resultado de imagen de reglamento

RESULTADOS

COMPETICIÓN: IV CARREIRA POPULAR DA RICHADA
FECHA: SÁBADO, 10-DICIEMBRE-2016
LUGAR: FORCAREI (PONTEVEDRA)
 
  ver resultados

Próxima Actividad

COMPETICIÓN: I CROSS POPULAR VILA DE AS PONTES
FECHA: DOMINGO, 11-DICIEMBRE-2016
LUGAR: AS PONTES DE GARCÍA RODRÍGUEZ (A CORUÑA)
 
  Resultado de imagen de reglamento

Próxima Actividad

COMPETICIÓN: XV CARREIRA PEDESTRE DO NADAL - III CAMPIONATO PROVINCIAL 10 KM RUTA
FECHA: DOMINGO, 11-DICIEMBRE-2016
LUGAR: SAN CIBRAO DAS VIÑAS (OURENSE)
 
  Resultado de imagen de reglamento

Próxima Actividad

COMPETICIÓN: TRAIL GALAICA CONCELLO DE NOIA
FECHA: DOMINGO, 11-DICIEMBRE-2016
LUGAR: NOIA (A CORUÑA)
 
  Resultado de imagen de reglamento

Próxima Actividad

COMPETICIÓN: XIV CARREIRA POPULAR LUGO MONUMENTAL
FECHA: DOMINGO, 11-DICIEMBRE-2016
LUGAR: LUGO
 
  Resultado de imagen de reglamento

Próxima Actividad

COMPETICIÓN: XI SUBIDA AO CASTRO
FECHA: DOMINGO, 11-DICIEMBRE-2016
LUGAR: VIGO (PONTEVEDRA)
 
  Resultado de imagen de reglamento

Próxima Actividad

COMPETICIÓN: XVI MEMORIAL ANDRÉS ABANQUEIRO - BOCATERÍA PAPO´S - DEPORTES ATHLETIC´S
FECHA: DOMINGO, 11-DICIEMBRE-2016
LUGAR: VIGO (PONTEVEDRA)
 
  Resultado de imagen de reglamento

 

Noticias Web FGA .- 09/12/2016 . A Asamblea Xeral da F.G.A. centra a axenda do sábado

Noticias FGA

Actualidade do Atletismo Galego
09/12/2016 . A Asamblea Xeral da F.G.A. centra a axenda do sábado

Comezamos esta semana cargado de actividades co sábado na que salientamos a disputa en Ferrol da primiera xornada do XVII Circuito Ferrolán de Carreiras Populares e Campo a Través que dará comezo as 10.00 horas en As Cabazas (Esmelle) e que forma parte dos XOGADE

A preto de 40 km. de Ferrol, poderemos presenciar a II Xornada do Circuito Galego de Campo a Través que terá no II Cross de Sada a súa proba a partir das 11.00 horas na parroquia sadende de Mondego e na que ó igual que acontecera en Esmelle, tamén forma parte das compiticións do Deporte Escolar

Continuando co sábado, desprazarémonos ata o Hotel Congreso de Santiago onde se desenvolverán a Xunta Directiva, (11.00 horas) a Comisión Delegada  (12.30 horas) para rematar no serán ca  Asamblea Xeral Ordinaria as 17.00 horas na que se debatirán os orzamentos, o calendario de compiticións, así como o estudio e debate das propostas dos asambleistas entre algúns dos aspectos importantes a tratar

RESULTADOS: XVII CARREIRA POPULAR DE PONTECESURES / Pontecesures (A Coruña), 08.Dic.2016

RESULTADOS

PRUEBA:
XVII CARREIRA POPULAR DE PONTECESURES.
FECHA:
08-DICIEMBRE-2016
LUGAR:
PONTECESURES (PONTEVEDRA).
 
ROCÍO CARBIA LOJO.
2
SÉNIOR FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-

Resultados 

RESULTADOS: CONTROL PISTA CUBIERTA FAA / Vitoria, 03.Dic.2016

RESULTADOS

PRUEBA:
CONTROL PISTA CUBIERTA FAA.
FECHA:
03-DICIEMBRE-2016
LUGAR:
VITORIA.
 
IRENE PÉREZ RODRÍGUEZ
4
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
4m54cm
IRENE PÉREZ RODRÍGUEZ.
4 (SERIE 6)
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
8”87

 

HISTORIA DEL CLUB A TRAVÉS DE ARTÍCULOS SALIDOS EN PRENSA (1987-2013): La Voz de Galicia / Domingo, 2 Febrero 1992 .- Cuatro records, en la última jornada de los campeonatos gallegos junior y promesa

HISTORIA DEL CLUB A TRAVÉS DE ARTÍCULOS SALIDOS EN PRENSA (1987-2013): La Voz de Galicia / Sábado, 1 Febrero 1992 .- Escasa participación en la jornada inicial de las finales gallegas de pista cubierta

HISTORIA DEL CLUB A TRAVÉS DE ARTÍCULOS SALIDOS EN PRENSA (1987-2013): La Voz de Galicia / Viernes, 31 Enero 1992 .- Sobresaliente papel de las marchadoras locales en los gallegos de pista cubierta . Cinco atletas de Ferrolterra entre las ocho primeras

HISTORIA DEL CLUB A TRAVÉS DE ARTÍCULOS SALIDOS EN PRENSA (1987-2013):La Voz de Galicia / Lunes, 20 Enero 1992 .-Masiva participación en los campeonatos provinciales escolares de campo a través . Las pruebas se celebraron en Monforte, Esmelle y Monterrei

RESULTADOS Y FOTOS: CONTROL DE MARCAS / Ferrol (A Coruña), 06.Dic.2016

RESULTADOS

FOTOS

PRUEBA:
CONTROL DE MARCAS.
FECHA:
06-DICIEMBRE-2016
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
PABLO LOUREIRO CELA.
1
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
52”41
LUCÍA SICRE MASIDE.
1
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
57”82
RAÚL LARANJEIRA VARELA.
1
PÉRTIGA
ABSOLUTA MASCULINO
3m30cm
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
1
600 M.L.
CADETE FEMENINO
1’42”36
ARTAI RUBIANES DURÁN.
1
60 M.V.
CADETE MASCULINO
11”96 (S.V.)
ANA RIVAS RIVERA.
1
60 M.V.
CADETE FEMENINO
10”17 (+0.3)
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
1
500 M.L.
INFANTIL MASCULINO
1’25”71
LIDIA CASAL PRIETO.
2
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
42”32
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
2
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
57”93
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
2
3.000 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
11’14”51
ICÍA GÓMEZ FOJO.
2
PÉRTIGA
ABSOLUTA FEMENINO
2m40cm
ÁLVARO LARRAÑAGA ALBERT.
2
60 M.V.
JUVENIL MASCULINO
9”36 (+0.2)
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
2
500 M.L.
INFANTIL MASCULINO
1’26”99
PAULA NIETO RUIZ.
2
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
3’37”34
DANIEL MANSO EIRÍN.
2
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’19”60
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
3
PÉRTIGA
ABSOLUTA FEMENINO
2m20cm
REBECA MARCIAL RICO.
3
60 M.V.
JUVENIL FEMENINO
11”20 (-0.7)
MARTA REY CASTRO.
3
600 M.L.
CADETE FEMENINO
1’50”50
PABLO RODRÍGUEZ TOJEIRO.
3
1.000 M.L.
CADETE MASCULINO
2’56”27
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
3
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
3’28”15
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
3
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
3’45”40
RODRIGO ÁLVAREZ DAVI.
4
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”60 (-0.3)
AZZIZ SAIDI.
4
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
53”96
INÉS BEREIJO ALBO.
4
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’03”88
PABLO RODRÍGUEZ TOJEIRO.
4
300 M.L.
CADETE MASCULINO
44”57
SILVIA VARELA ROCA.
4
600 M.L.
CADETE FEMENINO
1’52”50
CARLOS CALVO MOA.
4
1.000 M.L.
CADETE MASCULINO
2’58”98
DOLORES ALVARIÑO ESTEVAN.
4
60 M.V.
CADETE FEMENINO
11”56 (+0.7)
ÁLVARO ARMENTEROS MUIÑO.
4
500 M.L.
INFANTIL MASCULINO
1’29”73
ROSALINDA OGIE UGO.
4
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’30”68
MARCOS PÉREZ CALVO.
4
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
3’33”02
ADRIÁN TABOADA DÍAZ.
4
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’26”71
DEISY PÉREZ ABREU.
5
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
8”55 (-1.1)
ÁLVARO LARRAÑAGA ALBERT.
5
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
54”04
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
5
PÉRTIGA
ABSOLUTA FEMENINO
2m00cm
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
5
300 M.L.
CADETE MASCULINO
44”85
RAÚL GIL GUNDÍN.
5
500 M.L.
INFANTIL MASCULINO
1’30”10
DIAOU DIALLO CHAO.
5
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’32”46
JORGE BÉRTALO SEQUEIRO.
5
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
3’33”52
NATALIA VIGO RIVAS.
5
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
3’51”30
VARIK VARELA RICO.
5
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’28”01
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
5
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
4’18”88
DEISY PÉREZ ABREU.
6
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
46”15
JUDIT GARCÍA FÁBREGAS.
6
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’06”07
AINOA BECERRA PARDO.
6
PÉRTIGA
ABSOLUTA FEMENINO
2m00cm
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
6
300 M.L.
CADETE MASCULINO
45”32
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
6
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
3’37”97
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
6
60 M.V.
CADETE FEMENINO
11”74 (+0.3)
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
6
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’42”37
MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.
6
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
3’53”96
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
6
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
4’28”83
ÁLVARO LARRAÑAGA ALBERT.
7
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”69 (+0.2)
ANA RIVAS RIVERA.
7
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
46”51
INÉS MIGNOT TEIJEIRO.
7
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’07”18
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
7
3.000 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
12’20”38
JAVIER BLAS CERNADAS.
7
1.000 M.L.
CADETE MASCULINO
3’03”59
PALOMA LARRAÑAGA ALBERT.
7
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’49”28
NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.
7
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
3’38”16
PABLO SÁNCHEZ FOURNIER.
7
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’33”66
MARTA REY CASTRO.
8
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
47”04
INÉS CRESPO CARRO.
8
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’08”26
CARLOS CALVO MOA.
8
300 M.L.
CADETE MASCULINO
45”57
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
8
500 M.L.
INFANTIL MASCULINO
1’34”86
MARINA PAJÓN AREA.
8
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’51”87
JOEL NOVOA GAYOSO.
8
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
3’48”94
JAVIER OLIVEIRA DÍAZ.
8
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’44”04
MARTINA GIL GUNDÍN.
8
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
4’44”52
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
9
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”75 (+0.2)
ANA RIVAS RIVERA.
9
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
8”66 (-1.1)
ARTAI RUBIANES DURÁN.
9
300 M.L.
CADETE MASCULINO
45”74
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
9
1.000 M.L.
CADETE MASCULINO
3’05”88
AINOA BECERRA PARDO.
9
60 M.V.
CADETE FEMENINO
12”54 (+0.3)
LAURA RICO BOUZA.
9
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’53”46
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
9
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
3’58”89
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.
9
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’08”28
SAÚL DELGADILLO LÓPEZ.
9
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’45”42
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
9
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
4’45”92
JAVIER BLAS CERNADAS.
10
300 M.L.
CADETE MASCULINO
45”86
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
10
600 M.L.
CADETE FEMENINO
1’57”48
PABLO LAGOA LOUREIRO.
10
1.000 M.L.
CADETE MASCULINO
3’07”12
LUCÍA PUJALTE VIVERO.
10
60 M.V.
CADETE FEMENINO
12”77 (+0.3)
AROA PERMUY BOUZA.
10
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’36”36
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
10
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
4’13”90
LUIS FARALDO VICARIO.
10
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
3’59”88
ANTÓN CASANOVA MOSQUERA.
10
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’52”45
JIMENA PRADA MOURELLE.
10
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
4’51”75
JUAN RAMÓN ALVARIÑO OTERO.
11
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”88 (-0.4)
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
11
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
8”74 (-1.6)
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
11
500 M.L.
INFANTIL MASCULINO
1’43”16
ALBA BELLO LUGRIS.
11
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’38”65
DANIELA SOTO FIDALGO.
11
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
4’26”17
MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
11
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’55”42
RAÚL LARANJEIRA VARELA.
12
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”92 (+0.2)
DIEGO VIGO LEAL.
12
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
57”00
JUAN FARALDO VICARIO.
12
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
4’11”18
LIDIA GRIMAL ROCA.
12
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’11”84
MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.
12
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
5’00”93
DESIREE MANSO LÓPEZ.
12
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
5’05”98
LUCÍA PUJALTE VIVERO.
13
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
49”18
CRISTIAN SOTO ROMÁN.
13
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
57”49
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.
13
600 M.L.
CADETE FEMENINO
1’59”28
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
13
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’39”78
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
13
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’11”88
ISAAC TIERRA POUSADA.
13
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
5’15”07
CARLOTA IGLESIAS CASTRO.
13
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
5’44”39
ALEJANDRO LÓPEZ-TURNES RODRÍGUEZ.
14
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”93 (+0.2)
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
14
300 M.L.
CADETE MASCULINO
51”70
EVA SERANTES ANTÓN.
14
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’40”47
ÁNGELA VERA BORRAJO.
14
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’14”17
JOSÉ ANTONIO RAMOS MARTÍNEZ.
14
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
5’33”87
ICÍA GÓMEZ FOJO.
15
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
9”00 (-1.6)
MARÍA LUZ CERCIDO DÍAZ.
15
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’18”72
LUCÍA VÁZQUEZ RAMIL.
15
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’42”54
ALEJANDRO VERA BORRAJO.
15
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
4’29”58
CARLA PAZOS FRANCO.
15
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’16”62
DAVID RÍOS ALONSO.
15
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
5’34”54
MIGUEL CARBALLO SANTOS.
16
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
4’30”61
DOLORES ALVARIÑO ESTEVAN.
18
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
50”16
ADRIÁN NOGUERA MERINO.
18
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
4’43”86
ARIANNA V. MUÑOZ MÚJICA.
18
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’25”99
CRISTIAN SOTO ROMÁN.
19
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
8”01 (+0.2)
REBECA MARCIAL RICO.
19
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
9”22 (-1.3)
AINOA BECERRA PARDO.
19
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
50”18
EVA PRIMOY PENA.
19
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’50”21
PAULA AREA SEQUEIRO.
19
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’26”10
PAULA VÁZQUEZ PARDO.
20
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
50”27
ÁLVARO SEGUIN SILVA.
20
1.000 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
4’45”24
CARLA BELLO LUGRIS.
20
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’27”60
CARLA PAZOS CORTIZAS.
21
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’27”65
DOLORES ALVARIÑO ESTEVAN.
22
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
9”26 (-1.6)
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
22
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
50”91
INÉS CASTRO RAMÍREZ.
23
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’55”19
ALEJANDRA CARBALLO SANTOS.
23
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’29”30
ANDRÉS GÓMEZ ARMESTO.
24
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
8”42 (-0.3)
AINHOA LÓPEZ CORDERO.
24
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
52”19
ELIA SOMAZA NIETO.
24
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’56”97
AROA AMADO PRIETO.
24
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’38”39
AISHA HERMIDA TENORIO.
25
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’48”76
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
26
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
2’19”56
CARLA BARJA CERNADAS.
26
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’53”97
ARTAI RUBIANES DURÁN.
29
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
8”65 (-0.3)
PAULA VÁZQUEZ PARDO.
31
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
9”54 (-1.3)
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
35
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
10”05 (-0.3)
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
35
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
9”67 (-1.3)
JUAN RAMÓN ALVARIÑO OTERO.
-
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
S.M.
RAÚL LARANJEIRA VARELA.
-
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
S.M.
ÁLVARO LARRAÑAGA ALBERT.
-
PÉRTIGA
ABSOLUTA MASCULINO
NULOS
LUCÍA PUJALTE VIVERO.
-
PÉRTIGA
ABSOLUTA FEMENINO
NULOS
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
-
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
ABANDONO

Resultados   Resultados

ver fotos (Gentileza de Oscar Rodríguez Formoso) 

Noticias Web DELEGACIÓN FGA FERROL .- Control de Marcas

Del. FERROL

Control de Marcas

Estadio Municipal de A Malata, Ferrol
Martes, 6 de Decembro de 2016
Organiza: Club Atletismo Ría Ferrol
Control: Comité Ferrolano de Xuíces da FGA
Cronometraxe: Eléctrica

[Nuevo Horario]

Lista Salida/Resultados

Páginas

Suscribirse a Ría Ferrol Concepción Arenal RSS