Resultados

RESULTADOS: VI LIGA GALEGA ABANCA CATEGORÍA MENORES DE INVERNO - I XORNADA PROVINCIA A CORUÑA / Santiago de Compostela (A Coruña), 18.Nov.2017 .- Muy buenos resultados de nuestr@s atletas más jóvenes

RESULTADOS

PRUEBA:
VI LIGA GALEGA ABANCA CATEGORÍA MENORES DE INVERNO – I XORNADA PROVINCIA A CORUÑA.
FECHA:
18-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
SANTIAGO DE COMPOSTELA (A CORUÑA).
 
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
1
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
8”71 (-1.0)
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
1
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’11”39
PAULA NIETO RUIZ.
1
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’26”91
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
1
PÉRTIGA
INFANTIL FEMENINO
1m90cm
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
1
LONGITUD
INFANTIL MASCULINO
4m74cm (-0.4)
ELIA SOMAZA NIETO.
1
LONGITUD
INFANTIL FEMENINO
3m82cm (-0.6)
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
1
TRIPLE
INFANTIL MASCULINO
9m42cm (0.0)
LAURA RICO BOUZA.
1
PESO
INFANTIL FEMENINO
8m74cm
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
1
PESO
ALEVÍN FEMENINO
6m57cm
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
1
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
4’04”32
BRUNO CASTRO PEREIRA.
1
LONGITUD
BENJAMÍN MASCULINO
2m95cm
IRMA VEIGUELA TIZÓN
1
ALTURA
BENJAMÍN FEMENINO
0m97cm
NATALIA VIGO RIVAS.
2
60 M.L.
INFANTIL FEMENINO
9”22 (-0.2)
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
2
500 M.L.
INFANTIL MASCULINO
1’29”41
NATALIA VIGO RIVAS.
2
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’30”52
RAÚL GIL GUNDÍN.
2
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’21”23
RAÚL GIL GUNDÍN.
2
60 M.V.
INFANTIL MASCULINO
11”78 (-0.7)
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
2
LONGITUD
INFANTIL MASCULINO
4m54cm (-0.5)
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
2
ALTURA
INFANTIL MASCULINO
1m27cm
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
2
60 M.V.
INFANTIL FEMENINO
11”94 (-0.3)
LAURA RICO BOUZA.
3
LONGITUD
INFANTIL FEMENINO
3m65cm (-0.9)
ELIA SOMAZA NIETO.
3
TRIPLE
INFANTIL FEMENINO
8m45cm (0.0)
DANIELA CALVO PRADOS.
CARMEN GRANDAL ARDAO.
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
WENGEL ESPADA MARTÍNEZ.
 
3
 
RELEVO 4x60
 
BENJAMÍN FEMENINO
 
49”38
RODRIGO REY PERNAS.
3
LONGITUD
BENJAMÍN MASCULINO
2m65cm
CARMEN GRANDAL ARDAO.
3
LONGITUD
BENJAMÍN FEMENINO
2m25cm
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
4
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’30”37
ALEJANDRO VERA BORRAJO.
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
ANXO SANTOS GONZÁLEZ.
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
 
4
 
RELEVO 4x60
 
INFANTIL MASCULINO
 
39”32
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.
4
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
3’53”76
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
4
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’04”47
DANIELA CALVO PRADOS.
4
ALTURA
BENJAMÍN FEMENINO
0m75cm
ALBERTO ALONSO ÁLVAREZ.
4
PESO
BENJAMÍN MASCULINO
5m39cm
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
5
ALTURA
INFANTIL FEMENINO
1m15cm
MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.
5
ALTURA
INFANTIL FEMENINO
1m15cm
NAIARA CUPEIRO BOADO.                              
5
LONGITUD
ALEVÍN FEMENINO
3m15cm
MARCOS PÉREZ CALVO.
6
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”51 (-0.8)
MARCOS PÉREZ CALVO.
6
500 M.L.
INFANTIL MASCULINO
1’34”76
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
6
60 M.V.
INFANTIL MASCULINO
12”36 (-1.3)
ALEJANDRO VERA BORRAJO.
6
PESO
INFANTIL MASCULINO
6m53cm
MARINA PAJÓN AREA.
6
PESO
INFANTIL FEMENINO
5m12cm
SABELA CUPEIRO GUZMÁN.
6
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’08”81
ANTÓN GRANDAL DEL RIO.
6
ALTURA
BENJAMÍN MASCULINO
0m89cm
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
6
PESO
BENJAMÍN FEMENINO
4m00cm
ARIANNA V. MUÑOZ MÚJICA.
7
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
9”87
LOLA VIGO GONZÁLEZ.
7
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”31
ANTÓN GRANDAL DEL RIO.
ALBERTO ALONSO ÁLVAREZ.
BRUNO CASTRO PEREIRA.
TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.
 
7
 
RELEVO 4x60
 
BENJAMÍN MASCULINO
 
53”84
MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
8
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’31”25
ADRIÁN JUNQUERA DAURA.
8
PESO
BENJAMÍN MASCULINO
4m89cm
NAIARA LÓPEZ BOUZA.
9
60 M.L.
INFANTIL FEMENINO
9”93 (-0.2)
BLANCA MÉNDEZ LEAL.
SARA VILARO GUTIÉRREZ.
ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ.
MAR VILARO RODRÍGUEZ.
 
9
 
RELEVO 4x60
 
INFANTIL FEMENINO
 
40”24
LIDIA GRIMAL ROCA.
9
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’45”09
DESIREE MANSO LÓPEZ.
9
PESO
ALEVÍN FEMENINO
4m71cm
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
9
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”52
RODRIGO REY PERNAS.
9
1.000 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
4’39”67
SABELA MORALES MONDRAGÓN.
9
LONGITUD
BENJAMÍN FEMENINO
1m88cm
IRENE GARCÍA MONTERO.
10
1.000 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
4’45”44
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
11
TRIPLE
INFANTIL MASCULINO
7m46cm (0.0)
BILLY DELGADO DÍAZ.
12
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
1’59”41
BILLY DELGADO DÍAZ.
12
ALTURA
BENJAMÍN MASCULINO
0m75cm
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
12
PESO
BENJAMÍN FEMENINO
3m01cm
MAITE SÁNCHEZ PRIMOY.
13
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
10”42
CARLA PAZOS FRANCO.
13
LONGITUD
ALEVÍN FEMENINO
2m75cm
ANA CUADRADO DORRIO.
14
500 M.L.
INFANTIL FEMENINO
1’53”25
MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.
14
60 M.V.
INFANTIL FEMENINO
13”44 (-1.1)
ÁNGELA VERA BORRAJO.
14
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’50”64
MELINDA HERRERA NUÑEZ.
14
ALTURA
ALEVÍN FEMENINO
0m85cm
TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.
14
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
2’22”98
JOEL NOVOA GAYOSO.
15
PESO
INFANTIL MASCULINO
4m58cm
AROA AMADO PRIETO.
15
1.000 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
4’24”51
MARTINA GIL GUNDÍN.
15
ALTURA
ALEVÍN FEMENINO
0m85cm
SOFÍA Mª. FRAGA GALDO.
16
TRIPLE
INFANTIL FEMENINO
6m57cm (0.0)
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
16
ALTURA
INFANTIL MASCULINO
0m95cm
MARÍA HERMIDA RODEIRO.
PAULA AREA SEQUEIRO.
AISHA HERMIDA TENORIO.
CLARA BARJA CERNADAS.
 
-
 
RELEVO 4x60
 
ALEVÍN FEMENINO
 
DESCALIF.
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
14
9
5
 
CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS
EQUIPO
PUESTO
PUNTOS
INFANTIL FEMENINO.
1
248
BENJAMÍN FEMENINO.
1
118
INFANTIL MASCULINO.
2
204,5
ALEVÍN FEMENINO.
7
108,5
BENJAMÍN MASCULINO.
7
88

Resultados SANTIAGO (ZONA A CORUÑA)

            Resultados PONTEVEDRA (ZONA PONTEVEDRA)

        Resultados O BARCO (ZONA LUGO-OURENSE)

 

RESULTADOS: XLI CARREIRA PEDESTRE POPULAR DO SAN MARTIÑO / Ourense, 19.Nov.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
XLI CARREIRA PEDESTRE POPULAR DO SAN MARTIÑO.
FECHA:
19-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
OURENSE.
 
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
RETIRADA
ABSOLUTA FEMENINO

Resultados 

RESULTADOS Y VIDEOS: XIV CROSS INTERNACIONAL ATAPUERCA / Atapuerca (Burgos), 12.Nov.2017

RESULTADOS

VIDEOS

PRUEBA:
XIV CROSS INTERNACIONAL ATAPUERCA.
FECHA:
12-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
ATAPUERCA (BURGOS).
 
ALDO REY GÓMEZ.
12
SUB-18 MASCULINO
PEDRO OSORIO LÓPEZ.
19
SUB-20 MASCULINO
INÉS BEREIJO ALBO.
21
POPULAR FEMENINO
VALENTINA MARIELA ARAOZ REVILLA.
103
SUB-18 FEMENINO
SAMUEL DOPICO RODRÍGUEZ.
110
SUB-18 MASCULINO
AINHOA LÓPEZ CORDERO.
115
SUB-16 FEMENINO
JAVIER BLAS CERNADAS.
133
SUB-18 MASCULINO
AZZIZ SAIDI BELHAJ.
144
SUB-20 MASCULINO
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
153
SUB-18 MASCULINO

Resultados 

   Fuente: Web RFEA

    Fuente: www.crossatapuerca.com

RESULTADOS: V CARREIRA POPULAR "AECC EN MARCHA - CONTRA O CANCRO, CORRE POR FERROL" / Ferrol (A Coruña), 12.Nov.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
V CARREIRA POPULAR “AECC EN MARCHA-CONTRA O CANCRO, CORRE POR FERROL”.
FECHA:
12-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
DIEGO VIGO LEAL.
1
SUB-23 MASCULINO
LUCÍA SICRE MASIDE.
1
SUB-19 FEMENINO
LUZ CERCIDO DÍAZ.
3
MASTER (A) FEMENINO
SILVIA VARELA ROCA.
4
SUB-19 FEMENINO
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
5
SUB-19 FEMENINO
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
9
SUB-19 FEMENINO
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
13
SUB-19 FEMENINO
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
17
SUB-19 FEMENINO
GONZALO CARDENAL ECHEVARRÍA.
21
SUB-19 MASCULINO
JESÚS BELLO QUINTÍA.
28
SUB-23 MASCULINO
CARMEN MATO FILGUEIRA.
41
SUB-19 FEMENINO
PAULA NIETO RUIZ.
71
SUB-14 FEMENINO
AINOA BECERRA PARDO.
100
SUB-19 FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
2
-
1

Resultados 

RESULTADOS: XXXVIII CARREIRA POPULAR DE NEGREIRA / Negreira (A Coruña), 12.Nov.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXVIII CARREIRA POPULAR DE NEGREIRA.
FECHA:
12-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
NEGREIRA (A CORUÑA).
 
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
6
ABSOLUTA FEMENINO

Resultados 

RESULTADOS: XXXIII CROSS DEL ACEITE / Torredonjimeno (Jaén), 05.Nov.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXIII CROSS DEL ACEITE.
FECHA:
05-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
TORREDONJIMENO (JAÉN).
 
MARÍA DEL MAR SERRANO SÁNCHEZ.
5
ABSOLUTA FEMENINO

 Resultados

RESULTADOS: V CARREIRA POPULAR CONCELLO DE RIANXO - V CIRCUITO CARREIRAS POPULARES DEPUTACIÓN PROVINCIAL A CORUÑA / Rianxo (A Coruña), 01.Nov.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
V CARREIRA POPULAR CONCELLO DE RIANXO - V CIRCUÍTO CARREIRAS POPULARES DEPUTACIÓN PROVINCIAL A CORUÑA.
FECHA:
01-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
RIANXO (A CORUÑA).
 
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

Resultados 

RESULTADOS: XXVII MEDIO MARATÓN VALENCIA TRINIDAD ALFONSO / Valencia, 22.Oct.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
XXVII MEDIO MARATÓN VALENCIA TRINIDAD ALFONSO.
FECHA:
22-OCTUBRE-2017.
LUGAR:
VALENCIA.
 
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
6
VETERANA FEMENINO (A)

Resultados 

RESULTADOS: CORRESAN RUTA DA PRATA - ANGROIS / Santiago de Compostela (A Coruña), 14.Oct.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
CORRESAN RUTA DA PRATA – ANGROIS.
FECHA:
14-OCTUBRE-2017.
LUGAR:
SANTIAGO DE COMPOSTELA (A CORUÑA).
 
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

Resultados 

RESULTADOS: VI MILLA URBANA VALDOVIÑO 2017 / Valdoviño (A Coruña), 01.Oct.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
VI MILLA URBANA VALDOVIÑO 2017 / RUTA.
FECHA:
01-OCTUBRE-2017.
LUGAR:
VALDOVIÑO (A CORUÑA).
 
MARÍA DE LA LUZ CERCIDO DÍAZ.
1
VETERANA FEMENINO (V2)
LIDIA GRIMAL ROCA.
3
ALEVÍN FEMENINO
VARIK VARELA RICO.
4
BENJAMÍN MASCULINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
1

Resultados 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados