Resultados

RESULTADOS: CONTROL ABSOLUTO EN PISTA CUBIERTA - 1ª JORNADA / Sabadell (Barcelona), 10.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
CONTROL ABSOLUTO PISTA CUBIERTA / 1ª JORNADA.
FECHA:
10-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
SABADELL (BARCELONA).
 
IRENE BONAFONTE PARDÁS.
2
3.000 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
10’24”06

Resultados 

RESULTADOS: 6ª CARRERA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA” / XVIII CIRCUÍTO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS – 2ª XORNADA. FASE INTERCOMARCAL DO PROGRAMA XOGADE. / Ferrol (A Coruña), 9.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:

6ª CARRERA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA” / XVIII CIRCUÍTO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRVÉS – 2ª XORNADA. FASE INTERCOMARCAL DO PROGRAMA XOGADE.

FECHA:

09-DICIEMBRE-2017

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

RAÚL GIL GUNDÍN.

1

INFANTIL MASCULINO

PAULA NIETO RUIZ.

1

INFANTIL FEMENINO

ALDO REY GÓMEZ.

2

ABSOLUTA MASCULINO

LUCÍA SICRE MASIDE.

2

ABSOLUTA FEMENINO

MIGUEL GUERRA VARELA.

2

CADETE MASCULINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

2

INFANTIL MASCULINO

JORGE BERTALO SEQUEIRO.

2

ALEVÍN MASCULINO

VARIK VARELA PICO.

2

BENJAMÍN MASCULINO

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

2

BENJAMÍN FEMENINO

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

3

ABSOLUTA FEMENINO

SILVIA VARELA ROCA.

3

CADETE FEMENINO

ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.

3

INFANTIL MASCULINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

4

ABSOLUTA FEMENINO

MARCOS PÉREZ CALVO.

4

INFANTIL MASCULINO

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

4

INFANTIL FEMENINO

GABRIELA SERANTES MARTÍN.

4

ALEVÍN FEMENINO

CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.

4

BENJAMÍN FEMENINO

CARLOS CALVO MOA.

5

ABSOLUTA MASCULINO

NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.

5

ABSOLUTA FEMENINO

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

5

CADETE FEMENINO

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

5

INFANTIL MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

5

INFANTIL FEMENINO

SAMUEL DOPICO RODRÍGUEZ.

6

ABSOLUTA MASCULINO

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

6

ABSOLUTA FEMENINO

AROA PERMUY BOUZA.

6

CADETE FEMENINO

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

6

INFANTIL MASCULINO

NATALIA VIGO RIVAS.

6

INFANTIL FEMENINO

PABLO RODRÍGUEZ TOJEIRO.

7

ABSOLUTA MASCULINO

AINHOA LÓPEZ CORDERO.

7

CADETE FEMENINO

JOEL NOVOA GAYOSO.

7

INFANTIL MASCULINO

LIDIA GRIMAL ROCA.

7

ALEVÍN FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

8

ABSOLUTA MASCULINO

CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.

8

CADETE FEMENINO

PAULA AREA SEQUEIRO.

8

ALEVÍN FEMENINO

BILLY DELGADO LÓPEZ.

8

BENJAMÍN MASCULINO

DANIELA CALVO PRADOS.

8

BENJAMÍN FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

9

ABSOLUTA MASCULINO

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

9

CADETE FEMENINO

PABLO LAGOA LOUREIRO.

10

ABSOLUTA MASCULINO

LAURA RICO BOUZA.

10

INFANTIL FEMENINO

MARÍA HERMIDA RODEIRO.

10

ALEVÍN FEMENINO

ALEX GARCÍA CEREIJO.

10

BENJAMÍN MASCULINO

GUILLERMO HERMIDA SOTO.

11

CADETE MASCULINO

ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ.

11

INFANTIL FEMENINO

CARLA PAZOS FRANCO.

11

ALEVÍN FEMENINO

ELIO MARINO LANZA.

11

BENJAMÍN MASCULINO

AROA AMADO PRIETO.

12

ALEVÍN FEMENINO

SABELA CUPEIRO GUZMÁN.

12

BENJAMÍN FEMENINO

MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.

13

BENJAMÍN MASCULINO

SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.

14

INFANTIL MASCULINO

EVA SERANTES ANTÓN.

14

INFANTIL FEMENINO

JAVIER OLIVEIRA DÍAZ.

14

BENJAMÍN MASCULINO

CANDELA RUIZ LÓPEZ.

15

INFANTIL FEMENINO

MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ.

15

ALEVÍN MASCULINO

RODRIGO REY PERNAS.

16

BENJAMÍN MASCULINO

ICÍA FRAGUELA TRASTOY.

16

BENJAMÍN FEMENINO

MAITE SÁNCHEZ PRIMOY.

17

ALEVÍN FEMENINO

ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.

17

BENJAMÍN MASCULINO

BRUNO CASTRO PEREIRA.

18

BENJAMÍN MASCULINO

BLANCA MÉNDEZ LEAL.

19

INFANTIL FEMENINO

EDURNE LÓPEZ CORDERO.

19

BENJAMÍN FEMENINO

CARLA PAZOS CORTIZAS.

20

INFANTIL FEMENINO

ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.

20

ALEVÍN FEMENINO

NAIARA LÓPEZ BOUZA.

21

INFANTIL FEMENINO

MARCOS SOUTO MUÑIZ.

21

BENJAMÍN MASCULINO

CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.

22

ALEVÍN FEMENINO

SABELA MORALES MONDRAGÓN.

22

BENJAMÍN FEMENINO

MELINDA HERRERA NÚÑEZ.

23

ALEVÍN FEMENINO

MARTINA GIL GUNDÍN.

24

ALEVÍN FEMENINO

SARA VILARO GUTIÉRREZ.

25

INFANTIL FEMENINO

ÁLVARO AGALUZA RODRÍGUEZ.

27

ALEVÍN MASCULINO

CLARA BARJA CERNADAS.

27

ALEVÍN FEMENINO

FABIO SERANTES LÓPEZ.

27

BENJAMÍN MASCULINO

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

31

INFANTIL FEMENINO

MENCÍA GARCÍA ROMERO.

32

ALEVÍN FEMENINO

LAURA CASTRO PEREIRA.

37

ALEVÍN FEMENINO

CLOE HERMIDA SOTO.

38

ALEVÍN FEMENINO

MARTA GÓMEZ PICO.

39

ALEVÍN FEMENINO

AZZIZ SAIDI BELHAJ.

-

RETIRADO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

2

7

3

Resultados 

RESULTADOS: PLP - PROGRAMA A EN PISTA AIRE LIBRE / Basauri (Vizcaya), 6.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
PLP-PROGRAMA A / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
06-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
BASAURI (VIZCAYA).
 
IRENE PÉREZ RODRÍGUEZ.
10
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
4m35cm (-0.3)
IRENE PÉREZ RODRÍGUEZ.
29
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’13”77

Resultados 

RESULTADOS: II CROSS VILA DAS PONTES / As Pontes de García Rodríguez (A Coruña), 6.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
II CROSS VILA DAS PONTES.
FECHA:
06-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
AS PONTES DE GARCÍA RODRÍGUEZ (A CORUÑA).
 
PEDRO OSORIO LÓPEZ.
1
ABSOLUTA MASCULINO
ALDO REY GÓMEZ.
1              1                        
SUB-18 MASCULINO (JUVENIL)
INÉS BEREIJO ALBO.
2
ABSOLUTA FEMENINO
VALENTINA MARIELA ARAOZ REVILLA.
2
SUB-18 FEMENINO (JUVENIL)
DIEGO GONZÁLEZ PERNAS.
2
SUB-12 MASCULINO (ALEVÍN)
SAMUEL DOPICO RODRÍGUEZ.
3
SUB-18 MASCULINO (JUVENIL)
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
4
SUB-18 MASCULINO (JUVENIL)
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
4
SUB-16 FEMENINO (CADETE)
JAVIER BLAS CERNADAS.
5
SUB-18 MASCULINO (JUVENIL)
AINHOA LÓPEZ CORDERO.
5
SUB-16 FEMENINO (CADETE)
AZZIZ SAIDI BELHAJ.
7
ABSOLUTA MASCULINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
2
3
1

Resultados 

RESULTADOS: 5 KM. RACC 2017 / Montmeló (Barcelona), 3.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
5 KM. RACC 2017 / RUTA.
FECHA:
03-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
MONTMELÓ (BARCELONA).
 
CAROL PARDO CERIOLA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

 Resultados

RESULTADOS: XVIII CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 1ª XORNADA - FASE INTERCOMARCAL DO PROGRAMA XOGADE / Ferrol (A Coruña), 2.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:

XVIII CIRCUÍTO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRVÉS – 1ª XORNADA – FASE INTERCOMARCAL DO PROGRAMA XOGADE.

FECHA:

02-DICIEMBRE-2017

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

MIGUEL GUERRA VARELA.
1
CADETE MASCULINO
RAÚL GIL GUNDÍN.
1
INFANTIL MASCULINO
PAULA NIETO RUIZ.
1
INFANTIL FEMENINO
SILVIA VARELA ROCA.
2
CADETE FEMENINO
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
2
INFANTIL MASCULINO
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
2
INFANTIL FEMENINO
JORGE BÉRTALO SEQUEIRO.
2
ALEVÍN MASCULINO
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
2
ALEVÍN FEMENINO
VARIK VARELA PICO.
2
BENJAMÍN MASCULINO
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
2
BENJAMÍN FEMENINO
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
3
CADETE FEMENINO
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
3
INFANTIL MASCULINO
LAURA RICO BOUZA.
3
INFANTIL FEMENINO
NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.
3
ALEVÍN MASCULINO
PAULA AREA SEQUEIRO.
3
ALEVÍN FEMENINO
AROA PERMUY BOUZA.
4
CADETE FEMENINO
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
4
INFANTIL MASCULINO
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
4
INFANTIL FEMENINO
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.
5
CADETE FEMENINO
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
5
INFANTIL MASCULINO
CARMEN GRANDAL ARDAO.
5
BENJAMÍN FEMENINO
GONZALO CARDENAL ECHEVARRÍA.
6
CADETE MASCULINO
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
6
CADETE FEMENINO
NATALIA VIGO RIVAS.
6
INFANTIL FEMENINO
LIDIA GRIMAL ROCA.
6
ALEVÍN FEMENINO
DIAOU DIALLO CHAO.
7
CADETE FEMENINO
AROA AMADO PRIETO.
7
ALEVÍN FEMENINO
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
7
BENJAMÍN FEMENINO
SAMUEL CASTRO PRIMOY.
8
CADETE MASCULINO
AINHOA LÓPEZ CORDERO.
8
CADETE FEMENINO
MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.
8
INFANTIL FEMENINO
MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
8
BENJAMÍN MASCULINO
ELIO MARINO LANZA.
9
BENJAMÍN MASCULINO
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
9
BENJAMÍN FEMENINO
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
10
CADETE FEMENINO
CARLA PAZOS FRANCO.
10
ALEVÍN FEMENINO
ROSALINDA OGIE UGO.
11
CADETE FEMENINO
EVA SERANTES ANTÓN.
11
INFANTIL FEMENINO
GUILLERMO HERMIDA SOTO.
12
CADETE MASCULINO
LUCÍA VÁZQUEZ RAMIL.
12
CADETE FEMENINO
JOEL NOVOA GAYOSO.
12
INFANTIL MASCULINO
MARINA PAJÓN AREA.
12
INFANTIL FEMENINO
BRUNO CASTRO PEREIRA.
12
BENJAMÍN MASCULINO
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
12
BENJAMÍN FEMENINO
BILLY DELGADO LÓPEZ.
13
BENJAMÍN MASCULINO
ALEJANDRA CARBALLO SANTOS.
14
ALEVÍN FEMENINO
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
15
INFANTIL FEMENINO
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
16
INFANTIL MASCULINO
ELIA SOMAZA NIETO.
16
INFANTIL FEMENINO
ÓSCAR RODRÍGUEZ CANEIRO.
16
ALEVÍN MASCULINO
PAULA RIVAS VIGO.
17
ALEVÍN FEMENINO
NAIARA LÓPEZ BOUZA.
18
INFANTIL FEMENINO
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
18
ALEVÍN FEMENINO
BLANCA MÉNDEZ LEAL.
19
INFANTIL FEMENINO
CLARA BARJA CERNADAS.
19
ALEVÍN FEMENINO
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
19
BENJAMÍN MASCULINO
MARCOS SOUTO MUÑIZ.
20
BENJAMÍN MASCULINO
DANIELA CALVO PRADOS.
21
BENJAMÍN FEMENINO
SARA VILARO GUTIÉRREZ.
22
INFANTIL FEMENINO
ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA.
22
ALEVÍN FEMENINO
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
22
BENJAMÍN FEMENINO
PABLO SÁNCHEZ FOURNIER.
23
ALEVÍN MASCULINO
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.
23
ALEVÍN FEMENINO
MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ.
25
ALEVÍN MASCULINO
MARTINA GIL GUNDÍN.
25
ALEVÍN FEMENINO
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
25
BENJAMÍN FEMENINO
MAITE SÁNCHEZ PRIMOY.
26
ALEVÍN FEMENINO
BERNARDO CLAVIJO GARISOAIN.
28
ALEVÍN MASCULINO
ELISA LORENZO HERNÁNDEZ.
28
ALEVÍN FEMENINO
ALEX GARCÍA CEREIJO.
28
BENJAMÍN MASCULINO
DESIREE MANSO LÓPEZ.
29
ALEVÍN FEMENINO
ADRIÁN JUNQUERA DAURA.
29
BENJAMÍN MASCULINO
DANIELA MORALES MONDRAGÓN.
30
BENJAMÍN FEMENINO
NATALIA PEÑA DORADO.
31
INFANTIL FEMENINO
ADRIÁN PEÑA DORADO.
31
ALEVÍN MASCULINO
MELINDA HERRERA NÚÑEZ.
31
ALEVÍN FEMENINO
CARLA BELLO LUGRIS.
34
ALEVÍN FEMENINO
ÁLVARO AGALUZA RODRÍGUEZ.
36
ALEVÍN MASCULINO
LAURA CASTRO PEREIRA.
36
ALEVÍN FEMENINO
CLOE HERMIDA SOTO.
39
ALEVÍN FEMENINO
JOSÉ ANTONIO RAMOS MARTÍNEZ.
40
ALEVÍN MASCULINO
MARTA GÓMEZ PICO.
43
ALEVÍN FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
7
5

 Resultados

RESULTADOS: XXXII CARREIRA POPULAR MEMORIAL "ADOLFO ROS" - CATEGORÍAS MENORES / Fene (A Coruña), 3.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXII CARREIRA POPULAR - MEMORIAL “ADOLFO ROS” – CATEGORÍAS MENORES.
FECHA:
03-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
FENE (A CORUÑA).
 
LIDIA GRIMAL ROCA.
2
SUB-12 FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-

 Resultados

RESULTADOS: VI CORRESÁN PONTE MANTIBLE - VITE / Santiago de Compostela (A Coruña), 2.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
VI CORRESÁN PONTE MANTIBLE – VITE.
FECHA:
02-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
SANTIAGO DE COMPOSTELA (A CORUÑA).
 
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

Resultados 

RESULTADOS: III CROSS DE MONDEGO / Sada (A Coruña), 25.Nov.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
III CROSS DE MONDEGO.
FECHA:
25-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
SADA (A CORUÑA).
 
PEDRO OSORIO LÓPEZ.
1
SÉNIOR MASCULINO
ALDO REY GÓMEZ.
1
JUVENIL MASCULINO
SAMUEL DOPICO RODRÍGUEZ.
5
JUVENIL MASCULINO
PABLO LAGOA LOUREIRO.
6
JUVENIL MASCULINO
AZZIZ SAIDI BELHAJ.
7
SÉNIOR MASCULINO
JAVIER BLAS CERNADAS.
7
JUVENIL MASCULINO
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
8
JUVENIL MASCULINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
2
-
-

Resultados 

RESULTADOS: XVI TROFEO CIDADE DE NARÓN / Narón (A Coruña), 26.Nov.2017 .- Muchos participantes y buenos resultados

RESULTADOS

PRUEBA:
XVI TROFEO CIDADE DE NARÓN.
FECHA:
26-NOVIEMBRE-2017
LUGAR:
NARÓN (A CORUÑA).
 
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
1
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’01”10
PEDRO OSORIO LÓPEZ.
1
3.000 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
8’50”95
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
1
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
8”53 (0.0)
JORGE BÉRTALO SEQUEIRO.
1
60 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
9”50
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
2
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’01”57
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
2
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
8”75 (0.0)
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
2
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’13”16
LAURA RICO BOUZA.
2
PESO
INFANTIL FEMENINO
8m74cm
JORGE BERTALO SEQUEIRO.
2
500 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
1’35”93
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
2
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
8”55
VARIK VARELA RICO.
2
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
1’53”35
RODRIGO ÁLVAREZ DAVI.
3
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”46 (+0.1)
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
3
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
26”20 (+1.4)
INÉS BEREIJO ALBO.
3
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’05”55
ROSALINDA OGIE UGO.
3
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
4m52cm (-0.1)
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
3
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’15”59
NOEL CRESPO CARROL.
3
60 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
9”72
ARIANNA V. MUÑOZ MÚJICA.
3
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
9”87
BRUNO CASTRO PEREIRA.
3
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”05
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
3
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
1’48”35
ELÍA SOMAZA NIETO.
4
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”10 (0.0)
RAÚL GIL GUNDÍN.
4
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’17”27
PAULA NIETO RUIZ.
4
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’31”21
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
4
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
9”90
NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.
4
500 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
1’37”34
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
4
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’44”27
VARIK VARELA RICO.
4
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”12
SILVIA VARELA ROCA.
5
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
3’19”83
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
5
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”21 (0.0)
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
5
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”21 (0.0)
NATALIA VIGO RIVAS.
5
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”16 (+0.1)
MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.
5
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”50
DIAOU DIALLO CHAO.
6
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
4m39cm (+0.1)
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
6
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’20”89
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
6
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’36”58
ELIA SOMAZA NIETO.
6
PESO
INFANTIL FEMENINO
5m27cm
BILLY DELGADO DÍAZ.
6
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”66
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
6
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
1’55”51
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
7
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
27”61 (+1.3)
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
7
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’21”67
NATALIA VIGO RIVAS.
7
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’37”48
JAVIER OLIVEIRA DÍAZ.
7
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”82
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
8
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”70 (0.0)
MARÍA DE LA LUZ CERCIDO DÍAZ.
8
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’15”37
ARTAI RUBIANES DURÁN.
8
300 M.L.
CADETE MASCULINO
43”37
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
8
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”39 (0.0)
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
8
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’44”38
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
9
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
58”72
PABLO PAJÓN AREA.
9
300 M.L.
CADETE MASCULINO
44”90
ANXO SANTOS GONZÁLEZ.
9
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”50 (0.0)
LAURA RICO BOUZA.
9
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”44 (0.0)
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
9
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’24”56
MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.
9
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’45”55
NAIARA LÓPEZ BOUZA.
9
PESO
INFANTIL FEMENINO
4m55cm
LIDIA GRIMAL ROCA.
9
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’48”51
RODRIGO REY PERNAS.
9
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”84
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
9
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
9”31
ALEX GARCÍA CEREIJO.
9
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
2’05”65
DEISY PÉREZ ABREU.
10
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
8”51 (0.0)
AROA PERMUY BOUZA.
10
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
3’30”85
RAÚL GIL GUNDÍN.
10
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”56 (0.0)
MARCOS PÉREZ CALVO.
10
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’25”55
ALEX GARCÍA CEREIJO.
10
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”89
DEISY PÉREZ ABREU.
11
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
28”78 (0.0)
SAMUEL CASTRO PRIMOY.
11
1.000 M.L.
CADETE MASCULINO
3’34”60
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
11
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
3’31”21
ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ.
11
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’48”49
CARLA PAZOS FRANCO.
11
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
10”42
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.
11
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’49”21
ADRIÁN GARCÍA ROCA.
11
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”91
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
11
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”91
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
11
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’03”21
ANA RIVAS RIVERA.
12
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
28”88 (0.0)
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
12
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
3’45”43
MARCOS PÉREZ CALVO.
12
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”59 (0.0)
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
12
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’30”04
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.
12
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
10”44
CARLA PAZOS FRANCO.
12
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’50”35
CARMEN GRANDAL ARDAO.
12
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
9”46
MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
12
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
2’06”44
AROA PERMUY BOUZA.
13
300 M.L.
CADETE FEMENINO
48”71
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.
13
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
3’46”66
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
13
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”61 (+0.3)
ÁLVARO ARGALUZA RODRÍGUEZ.
13
60 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
10”67
PAULA AREA SEQUEIRO.
13
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’50”53
MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
13
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
10”00
JAVIER BLAS CERNADAS.
14
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
1’01”00
GUILLERMO HERMIDA SOTO.
14
300 M.L.
CADETE MASCULINO
54”30
GUILLERMO HERMIDA SOTO.
14
1.000 M.L.
CADETE MASCULINO
3’46”35
JIMENA PRADA MOURELLE.
14
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
9”63
RODRIGO REY PERNAS.
14
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
2’07”51
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.
15
300 M.L.
CADETE FEMENINO
49”13
CARMEN MATO FILGUEIRA.
15
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
4’06”91
EVA SERANTES ANTÓN.
15
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”68 (0.0)
ANXO SANTOS GÓMEZ.
15
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’36”76
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
15
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
3’56”03
MARÍA HERMIDA RODEIRO.
15
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’51”91
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
15
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
9”67
IRENE GARCÍA MONTERO.
15
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’08”61
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
16
300 M.L.
CADETE FEMENINO
49”14
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
16
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”71 (0.0)
MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ.
16
500 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
1’56”90
ARIANNA V. MUÑOZ MÚJICA.
16
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’52”13
IRENE GARCÍA MONTERO.
16
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
9”69
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
16
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’08”79
ANA RIVAS RIVERA.
17
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
8”66 (0.0)
REBECA MARCIAL RICO.
17
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
30”61 (+1.4)
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
17
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”79 (0.0)
MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ.
17
60 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
11”11
DANIELA CALVO PRADOS.
17
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
9”71
MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.
17
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
2’12”49
NAIARA LÓPEZ BOUZA.
18
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”80 (+0.1)
JOEL NOVOA GAYOSO.
18
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’41”87
ÓSCAR RODRÍGUEZ CANEIRO.
18
60 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
11”14
BRUNO CASTRO PEREIRA.
18
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
2’12”84
SABELA CUPEIRO GUZMÁN.
18
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’08”94
ARTAI RUBIANES DURÁN.
19
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
8”14 (0.0)
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
19
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
1’01”83
LUCÍA PUJALTE VIVERO.
19
300 M.L.
CADETE FEMENINO
49”89
PABLO BELIZÓN FREIRE.
19
60 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
11”22
AROA AMADO PRIETO.
19
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’55”17
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
19
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”81
JAVIER OLIVEIRA DÍAZ.
19
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
2’12”95
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
20
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
9”81 (0.0)
WENGEL ESPADA MARTÍNEZ.
20
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”08
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
20
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’11”10
PABLO SÁNCHEZ FOURNIER.
21
60 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
11”50
PAULA AREA SEQUEIRO.
21
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
10”69
PABLO SÁNCHEZ FOURNIER.
21
500 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
1’59”35
LOLA VIGO GONZÁLEZ.
21
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”15
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
21
500 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
2’17”45
EVA SERANTES ANTÓN.
22
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
4’07”67
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
22
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”25
WENGEL ESPADA MARTÍNEZ.
22
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’12”63
SILVIA VARELA ROCA.
23
300 M.L.
CADETE FEMENINO
50”20
AROA AMADO PRIETO.
23
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
10”77
ÓSCAR RODRÍGUEZ CANEIRO.
23
500 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
2’00”90
PAULA RIVAS VIGO.
23
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’56”47
SABELA MORALES MONDRAGÓN.
23
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”29
SABELA MORALES MONDRAGÓN.
23
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’14”35
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
24
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
1’08”55
LUCÍA VÁZQUEZ RAMIL.
24
300 M.L.
CADETE FEMENINO
50”24
PAULA NIETO RUIZ.
24
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
10”05 (0.0)
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
24
1.000 M.L.
INFANTIL MASCULINO
3’58”08
SOFÍA MARÍA FRAGA GALDO.
24
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
4’09”99
SABELA CUPEIRO GUZMÁN.
24
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”30
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
24
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’14”79
LUCÍA PUJALTE VIVERO.
25
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
8”89 (+1.2)
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
25
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
10”34 (+0.3)
LIDIA GRIMAL ROCA.
25
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
10”84
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
25
50 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
10”49
AINHOA LÓPEZ CORDERO.
26
300 M.L.
CADETE FEMENINO
50”69
ANA CUADRADO DORRIO.
27
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
4’11”40
MARÍA HERMIDA RODEIRO.
27
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
10”96
JIMENA PRADA MOURELLE.
27
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’20”34
JOEL NOVOA GAYOSO.
28
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
11”16 (0.0)
ARIADNA V. GÓMEZ MÉNDEZ.
28
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
10”14 (+0.1)
SARA VILARO GUTIÉRREZ.
28
1.000 M.L.
INFANTIL FEMENINO
4’14”20
PABLO BELIZÓN FREIRE.
28
500 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
2’06”32
MELINDA HERRERA NUÑEZ.
28
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
1’59”18
LOLA VIGO GONZÁLEZ.
28
500 M.L.
BENJAMÍN FEMENINO
2’21”31
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
29
300 M.L.
CADETE FEMENINO
53”61
SOFÍA MARÍA FRAGA GALDO.
30
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
10”43 (0.0)
REBECA MARCIAL RICO.
31
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
9”17 (+1.2)
BLANCA MÉNDEZ LEAL.
31
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
10”51 (+0.1)
PAULA RIVAS VIGO.
31
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
11”06
ÁLVARO ARGALUZA RODRÍGUEZ.
31
500 M.L.
ALEVÍN MASCULINO
2’13”15
CARMEN MATO FILGUEIRA.
32
300 M.L.
CADETE FEMENINO
58”51
MENCÍA GARCÍA ROMERO.
32
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
11”20
MELINDA HERRERA NUÑEZ.
33
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
11”27
SARA VILARO GUTIÉRREZ.
35
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
11”07 (0.0)
MAR VILARO RODRÍGUEZ.
37
60 M.L.
INFANTIL MASCULINO
11”44 (+0.1)
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.
37
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
2’04”34
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.
38
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
11”37
MENCÍA GARCÍA ROMERO.
38
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
2’08”71
MARTINA GIL GUNDÍN.
39
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
11”54
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
41
60 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
9”43 (0.0)
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
43
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
11”73
MARTA GÓMEZ PICO.
44
500 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
2’20”36
CLOE HERMIDA SOTO.
45
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
11”97
MARTA GÓMEZ PICO.
46
60 M.L.
ALEVÍN FEMENINO
12”22
AZZIZ SAIDI.
DESC.
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
-
AZZIZ SAIDI.
ABAN.
3.000 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
-
SAMUEL CASTRO PRIMOY.
DESC..
300 M.L.
CADETE MASCULINO
-
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
4
7
9

Resultados    Resultados

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados