Enviado por RIA el Lun, 12/16/2019 - 19:57
RESULTADOS
VIDEO
PRUEBA:
|
2ª XORNADA XOGADE- CAMPO A TRAVÉS – FASE LOCAL. / 8ª CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA”.
|
FECHA:
|
07-DICIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
FERROL (A CORUÑA).
|
|
|
|
|
|
|
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
|
1
|
SUB-16 MASCULINO
|
3.000 M (APROX.)
|
9’37”
|
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
|
1
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
2’52”
|
NOA SEOANE RUBIÑOS.
|
1
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
1’52”
|
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
|
2
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
4’28”
|
CARMEN GRANDAL ARDAO.
|
2
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
2’52”
|
ALICIA JOVE NOVO.
|
2
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
1’52”
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
3
|
SUB-16 MASCULINO
|
3.000 M (APROX.)
|
9’55”
|
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
|
3
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’05”
|
LARA FERNÁNDEZ LÓPEZ.
|
3
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
1’54”
|
CARLA RIOSECO SAN JOSÉ.
|
4
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
1’57”
|
BILLY DELGADO DÍAZ.
|
5
|
SUB-12 MASCULINO
|
1.200 M (APROX.)
|
4’39”
|
MARCOS PÉREZ CALVO.
|
6
|
SUB-16 MASCULINO
|
3.000 M (APROX.)
|
10’23”
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
6
|
SUB-16 FEMENINO
|
1.800 M (APROX.)
|
6’24”
|
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
|
6
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’09”
|
ADRIANA SEDES MONTERO.
|
6
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
2’09”
|
JOEL NOVOA GAYOSO.
|
7
|
SUB-16 MASCULINO
|
3.000 M (APROX.)
|
10’30”
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
7
|
SUB-16 FEMENINO
|
1.800 M (APROX.)
|
6’46”
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
8
|
SUB-16 FEMENINO
|
1.800 M (APROX.)
|
6’46”
|
ADRIANA CASTIÑEIRA DE CASTRO.
|
8
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’11”
|
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
|
9
|
SUB-16 MASCULINO
|
3.000 M (APROX.)
|
10’54”
|
NUNO REZA RODRÍGUEZ.
|
9
|
SUB-14 MASCULINO
|
1.800 M (APROX.)
|
6’46”
|
AROA AMADO PRIETO.
|
9
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
4’44”
|
BRUNO CASTRO PEREIRA.
|
9
|
SUB-12 MASCULINO
|
1.200 M (APROX.)
|
4’49”
|
ALICIA ESPINA FERNÁNDEZ.
|
9
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
2’13”
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
10
|
SUB-16 MASCULINO
|
3.000 M (APROX.)
|
11’13”
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
10
|
SUB-16 FEMENINO
|
1.800 M (APROX.)
|
7’14”
|
XELA HERRERA NÚÑEZ.
|
10
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
2’14”
|
DANIELA CALVO PRADOS.
|
11
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’13”
|
IRIA ÁLVAREZ GÓMEZ.
|
11
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
2’14”
|
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
|
12
|
SUB-16 MASCULINO
|
3.000 M (APROX.)
|
11’19”
|
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.
|
12
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
4’47”
|
RODRIGO REY PERNAS.
|
12
|
SUB-12 MASCULINO
|
1.200 M (APROX.)
|
4’53”
|
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
|
13
|
SUB-16 FEMENINO
|
1.800 M (APROX.)
|
8’16”
|
EVA SERANTES ANTÓN.
|
14
|
SUB-16 FEMENINO
|
1.800 M (APROX.)
|
8’24”
|
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
14
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’18”
|
PAULA AREA SEQUEIRO.
|
15
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
4’54”
|
VERONIKA FERREIRA ISASI.
|
15
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
2’19”
|
CARMEN DÍAZ PARDAVILA.
|
17
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’27”
|
LUCÍA TORRADO ZAERA.
|
17
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
2’21”
|
ANTÍA MARCOS MARTÍNEZ.
|
18
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
4’55”
|
SARA MARTÍNEZ CAMPOS.
|
18
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’28”
|
ELENA PITA-ROMERO BRAGE.
|
18
|
SUB-10 FEMENINO
|
600 M (APROX.)
|
2’22”
|
ARÓN ÑACLE PURRIÑOS.
|
19
|
SUB-12 MASCULINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’05”
|
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
|
19
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’30”
|
DARÍO GRANDE TRAVIESO.
|
20
|
SUB-12 MASCULINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’09”
|
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
|
20
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M (APROX.)
|
3’32”
|
ANDREA MARTÍN IGLESIAS.
|
21
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’08”
|
MANUEL MARTÍNEZ BELLÓN.
|
22
|
SUB-10 MASCULINO
|
600 M (APROX.)
|
2’22”
|
ALDARA RUIZ MARTÍNEZ.
|
23
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’13”
|
TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.
|
24
|
SUB-12 MASCULINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’26”
|
AFRIKA RATOEIRA DÍAZ.
|
25
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’19”
|
JANA CANO GRUEIRO.
|
27
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’24”
|
MARCOS SOUTO MUÑIZ.
|
27
|
SUB-12 MASCULINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’39”
|
MELINDA HERRERA NÚÑEZ.
|
28
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’26”
|
TAMRAT CARRACEDO BAÑOBRE.
|
28
|
SUB-10 MASCULINO
|
600 M (APROX.)
|
2’51”
|
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
|
29
|
SUB-12 MASCULINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’40”
|
SARA REGUEIRO GONZÁLEZ.
|
31
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
5’41”
|
MARTA GÓMEZ PICO.
|
35
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
6’00”
|
LAURA CASTRO PEREIRA.
|
36
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
6’02”
|
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
|
38
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
6’04”
|
CARLA PAZOS FRANCO.
|
-
|
SUB-14 FEMENINO
|
1.200 M (APROX.)
|
RET.
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
3
|
3
|
3
|
Enviado por RIA el Lun, 12/16/2019 - 19:14
RESULTADOS
PRUEBA:
|
VIII CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA”.
|
FECHA:
|
07-DICIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
FERROL (A CORUÑA).
|
|
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
1
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
3.200 M (APROX.)
|
11’46”
|
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
2
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
3.200 M (APROX.)
|
12’01”
|
INÉS BEREIJO ALBO.
|
3
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
3.200 M (APROX.)
|
12’14”
|
CARLOS CALVO MOA.
|
4
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
4.800 M (APROX.)
|
16’14”
|
DIEGO VIGO LEAL.
|
5
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
4.800 M (APROX.)
|
16’38”
|
MARTA REY CASTRO.
|
5
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
3.200 M (APROX.)
|
13’46”
|
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
|
6
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
3.200 M (APROX.)
|
13’56”
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
8
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
4.800 M (APROX.)
|
17’52”
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
9
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
4.800 M (APROX.)
|
18’07”
|
SAMUEL CASTRO PRIMOY.
|
10
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
4.800 M (APROX.)
|
18’31”
|
JESÚS BELLO QUINTÍA.
|
16
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
4.800 M (APROX.)
|
25’25”
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
1
|
1
|
1
|
Enviado por RIA el Lun, 12/16/2019 - 18:46
RESULTADOS
PRUEBA:
|
IV CIRCUITO DE PISTA CONCELLO DE VIGO – 4ª XORNADA SERIES MUNICIPAIS.
|
FECHA:
|
07-DICIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
VIGO (PONTEVEDRA.
|
|
|
TANIA VALVERDE GONZÁLEZ.
|
2
|
LONGITUD
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
4m86cm (-1.2)
|
Enviado por RIA el Mié, 12/11/2019 - 21:05
RESULTADOS
PRUEBA:
|
XLVIII CROSS NACIONAL AYUNTAMIENTO DE CANTIMPALOS.
|
FECHA:
|
08-DICIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
CANTIMPALOS (SEGOVIA)
|
|
|
BEATRIZ CASPAR PÉREZ.
|
7
|
SÉNIOR FEMENINO
|
6.500 M
|
28’51”
|
Enviado por RIA el Lun, 12/09/2019 - 21:16
Enviado por RIA el Lun, 12/02/2019 - 17:03
RESULTADOS
PRUEBA:
|
53º É. CROS INTERNACIONAL DE CATALUNYA CIUTAT DE GRANOLLERS.
|
FECHA:
|
01-DICIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
GRANOLLERS (BARCELONA).
|
|
|
BEATRIZ CASPAR PÉREZ.
|
7
|
SÉNIOR FEMENINO
|
8.000 M
|
30’25”
|
IRENE BONAFONTE PARDÁS.
|
8
|
SÉNIOR FEMENINO
|
8.000 M
|
30’26”
|
Enviado por RIA el Lun, 12/02/2019 - 10:44
RESULTADOS
PRUEBA:
|
XXXIV CARREIRA POPULAR – MEMORIAL “ADOLFO ROS”.
|
FECHA:
|
01-DICIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
NARÓN (A CORUÑA).
|
|
|
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
|
2
|
SUB-14 MASCULINO
|
2.000 M.
|
7’34”
|
LARA FERNÁNDEZ LÓPEZ.
|
2
|
SUB-10 FEMENINO
|
1.000 M.
|
4’27”
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
4
|
SUB-18 MASCULINO
|
4.000 M.
|
16’36”
|
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
|
4
|
SUB-14 FEMENINO
|
2.000 M.
|
9’29”
|
JANA CANO GRUEIRO.
|
7
|
SUB-12 FEMENINO
|
2.000 M.
|
10’29”
|
ALDARA RUIZ MARTÍNEZ.
|
10
|
SUB-12 FEMENINO
|
2.000 M.
|
10’48”
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
-
|
2
|
-
|
Enviado por RIA el Mar, 11/26/2019 - 19:39
RESULTADOS
PRUEBA:
|
IV CROSS PONTE ROMANA.
|
FECHA:
|
24-NOVIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
LUGO.
|
Ricardo Negrete, vencedor en la Categoría Sub14
|
|
|
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
|
1
|
SUB-14 MASCULINO
|
2.000 M
|
7’29”
|
INÉS BEREIJO ALBO.
|
4
|
SUB-23 FEMENINO
|
4.000 M
|
16’17”
|
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
|
7
|
SUB-12 FEMENINO
|
1.000 M
|
4’40”
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
1
|
-
|
-
|
Enviado por RIA el Mar, 11/26/2019 - 17:45
RESULTADOS
PRUEBA:
|
II CARREIRA CONTRA A VIOLENCIA DE XÉNERO – FERROL 2019.
|
FECHA:
|
24-NOVIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
FERROL (A CORUÑA).
|
Cartel anunciador da Carreira
|
Algúns dos atletas do Ría Ferrol, participantes nesta carreira "Contra a Violencia de Xénero"
|
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
1
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
16’39”
|
CARLOS CALVO MOA.
|
2
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
14’23”
|
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
2
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
16’40”
|
DIEGO VIGO LEAL.
|
3
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
14’30”
|
SILVIA VARELA ROCA.
|
130
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
44’42”
|
JESÚS BELLO QUINTÍA.
|
136
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
22’31”
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
1
|
2
|
1
|
Enviado por RIA el Mar, 11/26/2019 - 11:21
RESULTADOS
PRUEBA:
|
XXXVIII CROSS INTERNACIONAL DE LA CONSTITUCIÓN.
|
FECHA:
|
24-NOVIEMBRE-2019
|
LUGAR:
|
ALCOBENDAS (MADRID).
|
|
|
BEATRIZ CASPAR PÉREZ.
|
26
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
8.040 M
|
30’51”
|
Páginas