Enviado por RIA el Dom, 08/24/2014 - 21:58
-
Os dejamos otra entrega de artículos de prensa en los que salen noticias del Club:
Enviado por RIA el Dom, 08/24/2014 - 17:16
PRUEBA:
|
XXXVII CARREIRA PEDESTRE POPULAR DO SAN MARTIÑO.
|
FECHA:
|
17-NOVIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
SAN MARTIÑO (OURENSE).
|
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
|
7
|
SÉNIOR FEMENINO
|
PRUEBA:
|
I CARRERA POPULAR CARREFOUR-FERROL.
|
FECHA:
|
17-NOVIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
FERROL (A CORUÑA).
|
ZELTIA CONESA HERMIDA.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO
|
MARTINA DÍAZ SEDES.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
|
6
|
ALEVÍN FEMENINO
|
JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.
|
7
|
VETERANO MASCULINO (A)
|
JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.
|
7
|
VETERANO MASCULINO (B)
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
7
|
ALEVÍN FEMENINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
9
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
LUCAS REY LORENZO.
|
10
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
|
11
|
VETERANO MASCULINO (B)
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
19
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ISIDRO FRAGUELA SANTOS.
|
20
|
VETERANO MASCULINO (B)
|
CANDELA ESTEVEZ PRADA.
|
20
|
ALEVÍN FEMENINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
26
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
-
|
3
|
1
|
Enviado por RIA el Vie, 08/22/2014 - 21:52
PRUEBA:
|
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 2ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
|
FECHA:
|
16-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
AS CABAZAS / ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
INFANTIL MASCULINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
1
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
1
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
2
|
CADETE FEMENINO
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
2
|
INFANTIL MASCULINO
|
CARMEN MALDONADO ORDOÑEZ.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
|
2
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
CARLA MALDONADO ORDOÑEZ.
|
3
|
CADETE FEMENINO
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
3
|
INFANTIL FEMENINO
|
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
|
3
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
|
3
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
|
4
|
CADETE FEMENINO
|
DEISY PÉREZ ABREU.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
5
|
CADETE FEMENINO
|
INÉS MIGNOT TEIJEIRO.
|
5
|
INFANTIL FEMENINO
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
5
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
|
6
|
ALEVÍN FEMENINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
6
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
7
|
CADETE FEMENINO
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
7
|
INFANTIL MASCULINO
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
7
|
INFANTIL FEMENINO
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
7
|
ALEVÍN FEMENINO
|
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
|
7
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
|
8
|
INFANTIL MASCULINO
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
8
|
INFANTIL FEMENINO
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
8
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
|
9
|
CADETE FEMENINO
|
LAURA CANDAL MARCOS.
|
9
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
9
|
ALEVÍN MASCULINO
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
10
|
INFANTIL MASCULINO
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
10
|
INFANTIL FEMENINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
10
|
ALEVÍN FEMENINO
|
LAURA RICO BOUZA.
|
10
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
|
11
|
CADETE FEMENINO
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
11
|
INFANTIL MASCULINO
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
11
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
|
12
|
CADETE MASCULINO
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
12
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTA PORCEL CEBREIRO.
|
12
|
ALEVÍN FEMENINO
|
CLARA DÍAZ PRIMOY.
|
13
|
INFANTIL FEMENINO
|
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.
|
13
|
ALEVÍN FEMENINO
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
13
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
|
13
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
|
14
|
INFANTIL MASCULINO
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
14
|
INFANTIL FEMENINO
|
ANA VÁZQUEZ SOUTO.
|
15
|
CADETE FEMENINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
15
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
15
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
16
|
ALEVÍN FEMENINO
|
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ÁNGELA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ.
|
17
|
CADETE FEMENINO
|
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
|
17
|
INFANTIL FEMENINO
|
RAQUEL REGUEIRO GONZÁLEZ.
|
17
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
17
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
18
|
ALEVÍN MASCULINO
|
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
|
19
|
INFANTIL FEMENINO
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
19
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
19
|
ALEVÍN FEMENINO
|
INÉS GRANDAL RODRÍGUEZ.
|
20
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
20
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ALFONSO CREUS DÍAZ.
|
21
|
ALEVÍN MASCULINO
|
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
|
21
|
ALEVÍN FEMENINO
|
XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
|
22
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO
|
22
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
23
|
ALEVÍN FEMENINO
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
23
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
25
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.
|
26
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
3
|
5
|
4
|
PRUEBA:
|
X CROSS INTERNACIONAL DE ATAPUERCA.
|
FECHA:
|
17-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
ATAPUERCA (BURGOS).
|
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
|
5
|
PROMESA FEMENINO
|
Enviado por RIA el Vie, 08/22/2014 - 21:51
PRUEBA:
|
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 1ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
|
FECHA:
|
09-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
|
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
|
1
|
CADETE FEMENINO
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
INFANTIL MASCULINO
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
1
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
1
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
DEISY PÉREZ ABREU.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
|
2
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
3
|
CADETE FEMENINO
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
|
3
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LAURA RICO BOUZA.
|
3
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
4
|
INFANTIL MASCULINO
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
4
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
5
|
INFANTIL MASCULINO
|
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
5
|
INFANTIL FEMENINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
|
5
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
FRANCISCO BLANCO VÁZQUEZ.
|
6
|
CADETE MASCULINO
|
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
|
6
|
CADETE FEMENINO
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
|
6
|
INFANTIL MASCULINO
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
7
|
CADETE FEMENINO
|
RAÚL LARANJEIRA VARELA.
|
7
|
INFANTIL MASCULINO
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
7
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
7
|
ALEVÍN MASCULINO
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
7
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
8
|
CADETE FEMENINO
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
8
|
INFANTIL MASCULINO
|
LAURA CANDAL MARCOS.
|
8
|
INFANTIL FEMENINO
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MARTÍN HOYOS TRABA.
|
8
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
8
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
9
|
INFANTIL FEMENINO
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
|
9
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
|
9
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
|
10
|
CADETE MASCULINO
|
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
|
10
|
CADETE FEMENINO
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
10
|
INFANTIL FEMENINO
|
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
|
10
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
|
10
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
|
11
|
INFANTIL FEMENINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
11
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
11
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
12
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
12
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
13
|
INFANTIL MASCULINO
|
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
|
13
|
INFANTIL FEMENINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
14
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
14
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
14
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CANDELA PICALLO GARCÍA.
|
15
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
15
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ÁNGELA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ.
|
16
|
CADETE FEMENINO
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
16
|
INFANTIL FEMENINO
|
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
16
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
|
17
|
INFANTIL MASCULINO
|
CLARA DÍAZ PRIMOY.
|
17
|
INFANTIL FEMENINO
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
17
|
ALEVÍN MASCULINO
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
17
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
|
19
|
INFANTIL MASCULINO
|
ZELTIA CONESA HERMIDA.
|
19
|
INFANTIL FEMENINO
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
19
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
|
20
|
INFANTIL MASCULINO
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
21
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
|
22
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
4
|
4
|
4
|
PRUEBA:
|
XX CROSS INTERNACIONAL DE SORIA
|
FECHA:
|
10-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
SORIA.
|
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
|
6
|
PROMESA FEMENINO
|
PRUEBA:
|
I 10 KM. DE PORRERES.
|
FECHA:
|
10-NOVIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
PORRERES (ISLAS BALEARES).
|
MARÍA VICTORIA GARCÍA CAÑELLAS.
|
1
|
ABSOLUTA FEMENINO.
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
1
|
-
|
-
|
Enviado por RIA el Vie, 08/22/2014 - 16:22
Circular RFEA Nº: 166/2014 .- REGLAMENTO DE LICENCIAS 2014-2015
Enviado por RIA el Jue, 08/21/2014 - 23:17
-
Os dejamos otra entrega de artículos de prensa en los que salen noticias del Club:
Enviado por RIA el Lun, 08/18/2014 - 20:46
Circular RFEA Nº: 165/2014 .- COPA DE ESPAÑA DE MONTAÑA . CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL TRAS LA DISPUTA DE LA 1ª PRUEBA
Enviado por RIA el Lun, 08/18/2014 - 20:14
Circular RFEA Nº: 164/2014 .- EQUIPOS CLASIFICADOS FINAL CLUBES JUNIOR 2014
Enviado por RIA el Lun, 08/18/2014 - 17:28
Actualidade do Atletismo Galego
Cambre, Muros e Sada escearios de probas populares na fin de semana |
Como xa ven sendo habitual na tempada estival, son moitos os concellos que organizan as suas carreiras populares aproveitando as festas locais. Esta longa fin de semana, celebráronse duas das pertencentes o II Circuito Diputación de A Coruña, a XX Carreira Popular Concello de Cambre e a III Carreira Popular Solidaria Piscina de Muros. En Cambre os vencedores na proba absoluta foron o argelino Kader Bouguerroudj e Raquel Pedrosa do Ría Ferrol mentres que en Muros Roberto Caneda do Atletismo Milladoiro e Raquel Suárez, repetindo triunfo, foron os primeiros en curzar a liña de meta. Xa o domingo foi o turno da IV Milla Urbana San Roque no concello de Sada na que a victoria foi para Aziz Fatihi do Marineda e a Independente Eusebia Maldonado.
|
Enviado por RIA el Sáb, 08/16/2014 - 22:48
-
Os dejamos otra entrega de artículos de prensa en los que salen noticias del Club:
Páginas