PRUEBA: |
II CONTROL INTERPROVINCIAL F.A.A. EN PISTA CUBIERTA. |
|||||
FECHA: |
12-ENERO-2014 |
|||||
LUGAR: |
ANTEQUERA (MÁLAGA). |
|||||
ESTEFANÍA GUILLENA BERENGUER. |
2 |
LONGITUD. |
ABSOLUTA FEMENINO |
5m26cm |
||
ESTEFANÍA GUILLENA BERENGUER. |
9 |
PESO. |
ABSOLUTA FEMENINO |
8m61cm |
||
ESTEFANÍA GUILLENA BERENGUER. |
3 (SEMIFINAL) |
60 M.V. |
ABSOLUTA FEMENINO |
10”39 |
||
MEDALLERO |
||||||
ORO |
PLATA |
BRONCE |
||||
- |
1 |
- |
PRUEBA: |
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS (4ª XORNADA) / XXXI CARREIRA POPULAR SAN XIAO 2014. |
||
FECHA: |
12-ENERO-2014. |
||
LUGAR: |
FERROL (A CORUÑA). |
||
ALICIA PAZ FRAGA. |
1 |
JUVENIL FEMENINO |
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ. |
1 |
INFANTIL MASCULINO |
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO. |
1 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ. |
1 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
RAÚL GIL GUNDÍN. |
2 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ. |
3 |
INFANTIL FEMENINO |
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA. |
3 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ. |
3 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO. |
3 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
MARTÍNA DÍAZ SEDES. |
3 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO. |
4 |
INFANTIL MASCULINO |
|
DEISY PÉREZ ABREU. |
4 |
INFANTIL FEMENINO |
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS. |
4 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
LAURA RICO BOUZA. |
4 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ. |
5 |
CADETE FEMENINO |
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO. |
5 |
INFANTIL FEMENINO |
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO. |
6 |
INFANTIL FEMENINO |
|
MARTA REY CASTRO. |
6 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO. |
6 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
PAULA NIETO RUIZ. |
6 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ. |
7 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
MARINA PAJÓN AREA. |
7 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
CLARA DÍAZ PRIMOY. |
8 |
INFANTIL FEMENINO |
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ. |
9 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
NATALIA VIGO RIVAS. |
9 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE. |
10 |
CADETE MASCULINO |
|
ALDO REY GÓMEZ. |
10 |
INFANTIL MASCULINO |
|
HABTEMARIAM CANDAL JACOB. |
10 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ. |
11 |
INFANTIL MASCULINO |
|
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA. |
11 |
INFANTIL FEMENINO |
|
AROA PERMUY BOUZA. |
11 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ. |
12 |
INFANTIL MASCULINO |
|
PABLO PAJÓN AREA. |
12 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO. |
12 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
JAVIER BLAS CERNADAS. |
13 |
INFANTIL MASCULINO |
|
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO. |
13 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
ALBA VEIGA GARCÍA. |
13 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS. |
14 |
VETERANO MASCULINO (A) |
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA. |
14 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
ICÍA BARCIA COUTO. |
14 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO. |
15 |
INFANTIL MASCULINO |
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS. |
15 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ. |
15 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
JOSÉ BARCIA RODRÍGUEZ. |
16 |
VETERANO MASCULINO (A) |
|
ALFONSO CREUS DÍAZ. |
16 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA. |
17 |
INFANTIL MASCULINO |
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ. |
17 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY. |
17 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ. |
18 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES. |
19 |
VETERANO MASCULINO (B) |
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES. |
19 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
DIEGO MONTES GONZÁLEZ. |
20 |
INFANTIL MASCULINO |
|
ISIDRO FRAGUELA SANTOS. |
21 |
VETERANO MASCULINO (B) |
|
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS. |
22 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
LUNA LORENZO RÍO. |
22 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
LAURA OROSA LÓPEZ. |
23 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO |
23 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
RAQUEL REGUEIRO GONZÁLEZ. |
28 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ. |
32 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
JOSÉ LÓPEZ ANEIROS. |
61 |
VETERANO MASCULINO (B) |
|
CARLOS FERNÁNDEZ REIGOSA. |
95 |
VETERANO MASCULINO (B) |
|
MEDALLERO |
|||
ORO |
PLATA |
BRONCE |
|
4 |
1 |
5 |