Resultados

RESULTADOS: PROGRAMA XOGADE – II FASE / INFANTIL EN PISTA AIRE LIBRE / Bastiagueiro-Oleiros (A Coruña), 22.Abr.2018

RESULTADOS

PRUEBA:

PROGRAMA XOGADE – II FASE / INFANTIL EN PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

22-ABRIL-2018

LUGAR:

BASTIAGUEIRO / OLEIROS (A CORUÑA).

 

RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.

1

1.000 M.L.

INFANTIL MASCULINO

3’11”96

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

1

1.000 OBSTÁC.

INFANTIL FEMENINO

4’13”14

ANXO SANTOS GONZÁLEZ.

1

3 KM. MARCHA

INFANTIL MASCULINO

20’36”32

MARINA PAJÓN AREA.

1

3 KM. MARCHA

INFANTIL FEMENINO

17’28”21

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.

MARCOS PÉREZ CALVO.

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

 

1

 

RELEVOS 4x80

 

INFANTIL MASCULINO

 

44”74

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

LAURA RICO BOUZA.

ELIA SOMAZA NIETO.

NATALIA VIGO RIVAS.

 

1

 

RELEVOS 4x80

 

INFANTIL FEMENINO

 

46”70

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

80 M.V.

INFANTIL FEMENINO

16”05 (0.0)

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

80 M.V.

INFANTIL MASCULINO

15”40 (+1.3)

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

ALTURA

INFANTIL FEMENINO

1m34cm

ELIA SOMAZA NIETO.

1

TRIPLE

INFANTIL FEMENINO

9m19cm (0.0)

LAURA RICO BOUZA.

1

DISCO

INFANTIL FEMENINO

28m05cm

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

DISCO

INFANTIL MASCULINO

19m46cm

RAÚL GIL GUNDÍN.

1

JABALINA

INFANTIL MASCULINO

16m17cm

LAURA RICO BOUZA.

1

JABALINA

INFANTIL FEMENINO

31m88cm

ELIA SOMAZA NIETO.

2

80 M.L.

INFANTIL FEMENINO

22”24 (+1.1)

MARCOS PÉREZ CALVO.

2

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

1’30”34

ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.

2

1.000 M.L.

INFANTIL MASCULINO

3’15”66

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

2

1.000 OBSTÁC.

INFANTIL MASCULINO

3’42”45

CARLA PAZOS CORTIZAS.

2

3 KM. MARCHA

INFANTIL FEMENINO

20’29”26

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

2

80 M.V.

INFANTIL FEMENINO

16”73 (0.0)

RAÚL GIL GUNDÍN.

2

80 M.V.

INFANTIL MASCULINO

16”20 (+1.3)

NATALIA VIGO RIVAS.

2

220 M.V.

INFANTIL FEMENINO

38”91

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

2

LONGITUD

INFANTIL FEMENINO

3m86cm (0.0)

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

2

TRIPLE

INFANTIL MASCULINO

9m19cm (0.0)

RAÚL GIL GUNDÍN.

3

1.000 OBSTÁC.

INFANTIL MASCULINO

3’44”84

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

3

80 M.V.

INFANTIL MASCULINO

16”68 (+1.3)

CANDELA RUIZ LÓPEZ.

3

JABALINA

INFANTIL FEMENINO

16m32cm

ANXO SANTOS GONZÁLEZ.

4

80 M.L.

INFANTIL MASCULINO

11”96 (0.0)

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

4

1.000 M.L.

INFANTIL MASCULINO

3’20”91

ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ.

4

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

3’46”69

NATALIA VIGO RIVAS.

4

ALTURA

INFANTIL FEMENINO

1m25cm

MARINA PAJÓN AREA.

4

JABALINA

INFANTIL FEMENINO

14m67cm

ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.

4

DISCO

INFANTIL MASCULINO

15m11cm

SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.

4

MARTILLO

INFANTIL MASCULINO

11m04cm

RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.

5

80 M.L.

INFANTIL MASCULINO

12”12 (+1.4)

MARCOS PÉREZ CALVO.

5

150 M.L.

INFANTIL MASCULINO

22”90 (0.0)

MARINA PAJÓN AREA.

5

PESO

INFANTIL FEMENINO

5m50cm

ANXO SANTOS GONZÁLEZ.

5

PESO

INFANTIL MASCULINO

6m10cm

JOEL NOVOA GAYOSO.

6

1.000 M.L.

INFANTIL MASCULINO

3’42”33

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

6

ALTURA

INFANTIL MASCULINO

1m19cm

BLANCA MÉNDEZ LEAL.

6

PESO

INFANTIL FEMENINO

5m48cm

SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.

6

DISCO

INFANTIL MASCULINO

6m60cm

SARA VILARO GUTIÉRREZ.

6

DISCO

INFANTIL FEMENINO

10m59cm

RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.

6

JABALINA

INFANTIL MASCULINO

10m60cm

EVA SERANTES ANTÓN.

7

80 M.V.

INFANTIL FEMENINO

17”75 (0.0)

CANDELA RUIZ LÓPEZ.

7

ALTURA

INFANTIL FEMENINO

1m19cm

EVA SERANTES ANTÓN.

7

PESO

INFANTIL FEMENINO

5m31cm

EVA SERANTES ANTÓN.

7

JABALINA

INFANTIL FEMENINO

11m10cm

SARA VILARO GUTIÉRREZ.

10

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

4’19”08

CARLA PAZOS CORTIZAS.

13

PESO

INFANTIL FEMENINO

3m72cm

JOEL NOVOA GAYOSO.

17

PESO

INFANTIL MASCULINO

4m98cm

ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ.

18

80 M.L.

INFANTIL FEMENINO

12”98 (-0.1)

SARA VILARO GUTIÉRREZ.

20

LONGITUD

INFANTIL FEMENINO

2m77cm (0.0)

CARLA PAZOS CORTIZAS.

25

LONGITUD

INFANTIL FEMENINO

2m50cm (0.0)

BLANCA MÉNDEZ LEAL.

28

80 M.L.

INFANTIL FEMENINO

13”70 (0.0)

JOEL NOVOA GAYOSO.

38

80 M.L.

INFANTIL MASCULINO

13”89 (+0.4)

BLANCA MÉNDEZ LEAL.

-

MARTILLO

INFANTIL FEMENINO

NULOS

Resultados

RESULTADOS: PROGRAMA XOGADE – II FASE / ALEVÍN COMBINADAS EN PISTA AIRE LIBRE / Bastiagueiro-Oleiros (A Coruña), 22.Abr.2018

RESULTADOS

PRUEBA:

PROGRAMA XOGADE – II FASE / ALEVÍN COMBINADAS / PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

22-ABRIL-2018

LUGAR:

BASTIAGUEIRO / OLEIROS (A CORUÑA).

 

JORGE BÉRTALO SEQUEIRO.

 

2

TRIATHLÓN.

ALEVÍN MASCULINO

 610 PUNTOS

60 M.L.

9”43

LONGITUD

3m57cm

PESO

6m09cm

NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.

 

4

TRIATHLÓN.

ALEVÍN MASCULINO

 488 PUNTOS

60 M.L.

9”73

LONGITUD

3m24cm

PESO

5m67cm

NAIARA CUPEIRO BOADO.

 

4

TRIATHLÓN.

ALEVÍN FEMENINO

744 PUNTOS

60 M.L.

9”97

LONGITUD

3m06cm

PESO

6m22cm

DESIREE MANSO LÓPEZ.

 

5

TRIATHLÓN.

ALEVÍN FEMENINO

 692 PUNTOS

60 M.L.

9”88

LONGITUD

2m79cm

PESO

5m79cm

AROA AMADO PRIETO.

 

10

TRIATHLÓN.

ALEVÍN FEMENINO

607 PUNTOS

60 M.L.

10”33

LONGITUD

2m91cm

PESO

5m56cm

MENCÍA GARCÍA ROMERO.

 

22

TRIATHLÓN.

ALEVÍN FEMENINO

417 PUNTOS

60 M.L.

10”59

LONGITUD

2m52cm

PESO

4m15cm

MARÍA HERMIDA RODEIRO.

 

24

TRIATHLÓN.

ALEVÍN FEMENINO

414 PUNTOS

60 M.L.

10”50

LONGITUD

2m85cm

PESO

3m07cm

MELINDA HERRERA NUÑEZ.

 

26

TRIATHLÓN.

ALEVÍN FEMENINO

408 PUNTOS

60 M.L.

10”54

LONGITUD

2m12cm

PESO

4m43cm

JOSÉ ANTONIO RAMOS MARTÍNEZ.

 

37

TRIATHLÓN.

ALEVÍN MASCULINO

208 PUNTOS

60 M.L.

11”78

LONGITUD

2m00cm

PESO

5m30cm

MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ.

 

42

TRIATHLÓN.

ALEVÍN MASCULINO

167 PUNTOS

60 M.L.

11”45

LONGITUD

2m50cm

PESO

4m30cm

Resultados

RESULTADOS: LXXIX CAMPEONATO DE ESPAÑA UNIVERSITARIO EN PISTA AIRE LIBRE / Andujar (Jaén), 21/22.Abr.2018 .- Paulette Fernández y Antia Martínez, Campeona y Subcampeona de España Universitarias de 400 m.v. y 100 m.v.

RESULTADOS

PRUEBA:

LXXIX CAMPEONATO DE ESPAÑA UNIVERSITARIO / PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

21/22-ABRIL-2018

LUGAR:

ANDÚJAR (JAÉN).

 

PAULETTE NATACHA FERNÁNDEZ NGO.

1 (FINAL)

1 (SEMIF.)

400 M.V.

ABSOLUTA FEMENINO

1’00”55

1’02”56

ANTÍA MARTÍNEZ QUEIMAÑO.

2 (FINAL)

1 (SEMIF.)

100 M.V.

ABSOLUTA FEMENINO

15”10 (-0.8)

15”02 (0.0)

MARÍA DEL MAR SERRANO SÁNCHEZ.

8

1.500 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

4’46”41

CELIA MUÑOZ DE MORALES CASTRO.

6 (SEMIF.)

100 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

12”66 (-0.8)

ALICIA ALONSO MUÑOZ.

8 (SEMIF.)

400 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

59”82

CRISTINA REGALÓN NIETO.

-

PÉRTIGA

ABSOLUTA FEMENINO

NULOS

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

1

-

Resultados   Resultados 

RESULTADOS: XX CAMPIONATO DE GALICIA DE CLUBES EN PISTA AIRE LIBRE / Vigo (Pontevedra), 21.Abr.2018.-El Equipo Femenino del Ría Ferrol, se proclamó Subcampeón de Galicia de Clubes

RESULTADOS

PRUEBA:
XX CAMPIONATO DE GALICIA DE CLUBS / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
21-ABRIL-2018
LUGAR:
VIGO (PONTEVEDRA).
 
PAULA FERREIROS FERNÁNDEZ.
1
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
26”17 (0.0)
LUCÍA SICRE MASIDE.
1
800 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
2’14”98
LIA CARIDE ARUFE.
1
400 M.V.
ABSOLUTA FEMENINO
1’02”38
GLORIA GARCÍA GARCÍA.
1
PESO
ABSOLUTA FEMENINO
13m30cm
ALDARA ÁLVAREZ FUENTES.
1
DISCO
ABSOLUTA FEMENINO
44m90cm
TANIA VALVERDE GONZÁLEZ 1 TRIPLE ABSOLUTA FEMENINO 11m32cm (-0,8)
MARÍA OLIVA AMORES FERNÁNDEZ 2 MARTILLO ABSOLUTA FEMENINO 52m37cm
NEREA IGLESIAS BARBAZÁN
2
100 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
12”54 (-0.9)
SOFÍA FERNÁNDEZ CASTRO.
2
3.000 OBSTÁC.
ABSOLUTA FEMENINO
11’46”41
NEREA IGLESIAS BARBAZÁN.
LIA CARIDE ARUFE.
ANA RIVAS RIVERA.
CLAUDIA TORRES REY.
2
RELEVOS 4x100
 
ABSOLUTA FEMENINO
50”10
PAULA FERREIROS FERNÁNDEZ.
INÉS BEREIJO ALBO.
INÉS CRESPO CARRO.
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
2
RELEVOS 4x400
 
ABSOLUTA FEMENINO
4’09”29
CRISTINA PALACIOS VILLANUEVA.
2
ALTURA
ABSOLUTA FEMENINO
1m60cm
LUCÍA FERREIRO LIÑARES.
2
PÉRTIGA
ABSOLUTA FEMENINO
2m90cm
IVANNA CAROLINA ROMÁN SÁNCHEZ.
2
JABALINA
ABSOLUTA FEMENINO
42m24cm
CLAUDIA TORRES REY.
3
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’02”44
ROCÍO CARBIA LOJO.
3
5 KM. MARCHA
ABSOLUTA FEMENINO
25’33”81
IRIA FORJÁN OLIVEIRA.
3
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
5m23cm (+0.1)
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
4
1.500 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
4’55”61
SILVIA VARELA ROCA.
4
3.000 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
10’56”59
ANA RIVAS RIVERA.
5
100 M.V.
ABSOLUTA FEMENINO
17”81 (+0.2)
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
6
8
3
NOTA: EL EQUIPO SE PROCLAMÓ SUBCAMPEÓN GALLEGO CON 141,5 PUNTOS.
 
CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS
EQUIPO
PUESTO
PUNTOS
AT. FEMENINO CELTA.
1
152
RÍA FERROL.
2
141,5
S.G. PONTEVEDRA.
3
114,5
ADAS PROINOR.
4
91
LUCUS CAIXA RURAL GALEGA.
5
76
C.A. SANTIAGO.
6
69
ATLÉTICA LUCENSE.
7
43
CLUB ATLETISMO SADA.
8
36

Resultados   Resultados 

 

RESULTADOS: CONTROL DE MARCAS EN PISTA AIRE LIBRE / Gijón (Asturias), 15.Abr.2018

RESULTADOS

PRUEBA:

CONTROL DE MARCAS / PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

15-ABRIL-2018

LUGAR:

GIJÓN (ASTURIAS).

 

GLORIA GARCÍA GARCÍA.

1

PESO

ABSOLUTA FEMENINO

13m12cm

ALDARA ÁLVAREZ FUENTES.

1

DISCO

ABSOLUTA FEMENINO

42m90cm

MARÍA OLIVA AMORES FERNÁNDEZ.

1

MARTILLO

ABSOLUTA FEMENINO

50m73cm

Resultados 

RESULTADOS: III CIRCUITO DE PISTA CONCELLO DE VIGO / 3ª XORNADA / SERIES MUNICIPALES / PISTA AIRE LIBRE / Vigo (Pontevedra), 15.Abr.2018

RESULTADOS

PRUEBA:

III CIRCUITO DE PISTA CONCELLO DE VIGO / 3ª XORNADA / SERIES MUNICIPALES / PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

15-ABRIL-2018

LUGAR:

VIGO (PONTEVEDRA).

 

LIA CARIDE ARUFE.

1

100 M.V.

SUB-18 FEMENINO

15”11 (+1.9)

LIA CARIDE ARUFE.

2

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

26”4(+2.0)

TANIA VALVERDE GONZÁLEZ.

5

LONGITUD

ABSOLUTA FEMENINO

4m88cm (+0.6)

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

8

DISCO

SUB-18 MASCULINO

16m19cm

Resultados   Resultados 

RESULTADOS: PROGRAMA XOGADE – II FASE / INFANTIL COMBINADAS EN PISTA AIRE LIBRE / Bastiagueiro-Oleiros (A Coruña), 14.Abr.2018

RESULTADOS

PRUEBA:

PROGRAMA XOGADE – II FASE / INFANTIL COMBINADAS EN PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

14-ABRIL-2018

LUGAR:

BASTIAGUEIRO / OLEIROS (A CORUÑA).

 

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

TETRATHLÓN.

INFANTIL FEMENINO

737 PUNTOS

80 M.V.

15”94 (-1.7)

PESO

5m12cm

LONGITUD

3m65cm (+1.9)

80 M.L.

12”02 (0.0)

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

2

TETRATHLÓN.

INFANTIL MASCULINO

1.140 PUNTOS

80 M.V.

DS. (+1.0)

PESO

8m20cm

LONGITUD

4m55cm (+0.3)

80 M.L.

11”03 (-0.4)

LAURA RICO BOUZA.

3

TETRATHLÓN.

INFANTIL FEMENINO

693 PUNTOS

80 M.V.

DS. (-1.7)

PESO

8m50cm

LONGITUD

3m79cm (+1.4)

80 M.L.

12”23 (0.0)

ELIA SOMAZA NIETO.

4

TETRATHLÓN.

INFANTIL FEMENINO

691 PUNTOS

80 M.V.

16”77 (+1.1)

PESO

5m53cm

LONGITUD

3m66cm (+1.0)

80 M.L.

11”69 (-0.1)

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

           6

TETRATHLÓN.

INFANTIL MASCULINO

946 PUNTOS

80 M.V.

17”91 (+1.0)

PESO

6m82cm

LONGITUD

3m91cm (0.0)

80 M.L.

11”77 (-0.4)

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

7

TETRATHLÓN.

INFANTIL FEMENINO

612 PUNTOS

80 M.V.

16”99 (+0.6)

PESO

5m38cm

LONGITUD

3m41cm (+0.6)

80 M.L.

12”33 (0.0)

RAÚL GIL GUNDÍN.

9

TETRATHLÓN.

INFANTIL MASCULINO

862 PUNTOS

80 M.V.

16”83 (+1.0)

PESO

5m68cm

LONGITUD

3m85cm (+1.9)

80 M.L.

12”30 (-0.4)

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

17

TETRATHLÓN.

INFANTIL MASCULINO

732 PUNTOS

80 M.V.

17”17 (+1.1)

PESO

3m93cm

LONGITUD

3m58cm (+1.5)

80 M.L.

12”06 (-0.9)

NATALIA VIGO RIVAS.

10

TETRATHLÓN.

INFANTIL FEMENINO

560 PUNTOS

80 M.V.

17”07 (-0.3)

PESO

5m16cm

LONGITUD

3m24cm (+0.1)

80 M.L.

12”04 (0.0)

EVA SERANTES ANTÓN.

15

TETRATHLÓN.

INFANTIL FEMENINO

494 PUNTOS

80 M.V.

18”16 (+1.1)

PESO

5m61cm

LONGITUD

3m13cm (+1.0)

80 M.L.

12”67 (-0.6)

PAULA NIETO RUIZ.

19

TETRATHLÓN.

INFANTIL FEMENINO

452 PUNTOS

80 M.V.

17”72 (-0.3)

PESO

4m51cm

LONGITUD

3m13cm (+0.3)

80 M.L.

12”90 (-1.7)

MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.

22

TETRATHLÓN.

INFANTIL FEMENINO

391 PUNTOS

80 M.V.

17”83 (-0.3)

PESO

           4m52cm

LONGITUD

2m81cm (+0.5)

80 M.L.

13”28 (0.0)

Resultados 

RESULTADOS: PROGRAMA XOGADE – II FASE / BENXAMÍN EN PISTA AIRE LIBRE / Bastiagueiro-Oleiros (A Coruña), 14.Abr.2018

RESULTADOS

PRUEBA:

PROGRAMA XOGADE – II FASE / BENXAMÍN EN PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

14-ABRIL-2018

LUGAR:

BASTIAGUEIRO / OLEIROS (A CORUÑA).

 

ANXO PAZOS OCAMPO.

1

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’44”86

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

1

ALTURA

BENJAMÍN FEMENINO

1m03cm

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

2

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

1’42”20

BRUNO CASTRO PEREIRA.

IRENE GARCÍA MONTERO.

SARA TRIO BARROS.

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

              

               2

 

RELEVOS 4x50

 

BENJAMÍN MASCULINO

 

36”40

ANTÓN GRANDAL DEL RIO.

2

ALTURA

BENJAMÍN MASCULINO

0m95cm

RODRIGO REY PERNAS.

2

PESO

BENJAMÍN MASCULINO

5m90cm

CARMEN GRANDAL ARDAO.

ANXO PAZOS OCAMPO.

RODRIGO REY PERNAS.

MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.

              

               3

 

RELEVOS 4x50

 

BENJAMÍN FEMENINO

 

35”58

JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

5

PELOTA

BENJAMÍN FEMENINO

9m89cm

DANIELA CALVO PRADOS.

6

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

1’51”88

JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

6

1.000 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

4’43”21

BRUNO CASTRO PEREIRA.

6

LONGITUD

BENJAMÍN MASCULINO

2m72cm

SARA TRIO BARROS.

7

PELOTA

BENJAMÍN FEMENINO

9m20cm

CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.

8

PESO

BENJAMÍN FEMENINO

4m20cm

ANTÓN GRANDAL DEL RIO.

9

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’31”79

ANXO PAZOS OCAMPO.

9

LONGITUD

BENJAMÍN MASCULINO

2m58cm

SABELA MORALES MONDRAGÓN.

9

PESO

BENJAMÍN FEMENINO

3m97cm

DANIELA CALVO PRADOS.

9

PELOTA

BENJAMÍN FEMENINO

7m74cm

OLGA SÁNCHEZ ROMAR.

10

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

1’57”40

RODRIGO REY PERNAS.

10

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’42”77

IRENE GARCÍA MONTERO.

10

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

2m44cm

EDURNE LÓPEZ CORDERO.

10

PESO

BENJAMÍN FEMENINO

3m93cm

MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.

14

PELOTA

BENJAMÍN MASCULINO

8m75cm

SARA TRIO BARROS.

15

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

9”38

CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.

15

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’00”35

TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.

15

PELOTA

BENJAMÍN MASCULINO

8m66cm

CARMEN GRANDAL ARDAO.

17

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

2m23cm

BILLY DELGADO DÍAZ.

18

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

9”35

MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.

19

LONGITUD

BENJAMÍN MASCULINO

2m27cm

BILLY DELGADO DÍAZ.

19

PELOTA

BENJAMÍN MASCULINO

7m40cm

BRUNO CASTRO PEREIRA.

22

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

2’03”50

EDURNE LÓPEZ CORDERO.

23

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’06”62

MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.

25

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

9”67

SABELA MORALES MONDRAGÓN.

28

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

10”05

ICÍA FRAGUELA TRASTOY.

28

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’09”93

OLGA SÁNCHEZ ROMAR.

31

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

1m81cm

IRENE GARCÍA MONTERO.

32

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’16”81

LOLA VIGO GONZÁLEZ.

38

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

1m56cm

ICÍA FRAGUELA TRASTOY.

39

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

1m49cm

TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.

47

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

10”52

Resultados

RESULTADOS: CAMPIONATO DE GALICIA DE MILLA E 1 KM EN RUTA / Santiago de Compostela (A Coruña), 8.Abr.2018 .- Medalla de Oro para Lucía Sicre, Plata para Azziz Saidi y Bronce para Aldo Rey

RESULTADOS

PRUEBA:

CAMPIONATO DE GALICIA DE MILLA E 1 KM RUTA.

FECHA:

08-ABRIL-2018

LUGAR:

SANTIAGO DE COMPOSTELA (A CORUÑA).

 

LUCÍA SICRE MASIDE.

1

SUB-18 FEMENINO

AZZIZ SAIDI BELHAJ.

2

SUB-20 MASCULINO

ALDO REY GÓMEZ.

3

SUB-18 MASCULINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

4

SUB-18 FEMENINO

RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.

4

SUB-14 MASCULINO

JOSÉ GONZÁLEZ MAYOBRE.

5

MASTER-50 MASCULINO

CARLOS CALVO MOA.

7

SUB-18 MASCULINO

SILVIA VARELA ROCA.

7

SUB-16 FEMENINO

PABLO RODRÍGUEZ TOJEIRO.

8

SUB-18 MASCULINO

MIGUEL GUERRA VARELA.

8

SUB-16 MASCULINO

DIEGO VIGO LEAL.

11

SUB-23 MASCULINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

13

SUB-18 MASCULINO

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

13

SUB-16 FEMENINO

AROA PERMUY BOUZA.

21

SUB-16 FEMENINO

LIDIA GRIMAL ROCA.

23

SUB-12 FEMENINO

CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.

30

SUB-16 FEMENINO

SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.

35

SUB-14 MASCULINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

1

1

Resultados 

RESULTADOS: CAMPEONATO DE CATALUÑA UNIVERSITARIO 2018 + CONTROL EN PISTA AIRE LIBRE / Lleida, 7.Abr.2018 .- Beatriz Caspar, Campeona de Cataluña Universitaria de 3.000 m.l.

RESULTADOS

PRUEBA:

CAMPEONATO DE CATALUÑA UNIVERSITARIO 2018 + CONTROL / PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

07-ABRIL-2018

LUGAR:

LLEIDA.

 

BEATRIZ CASPAR PÉREZ.

1

3.000 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

11’04”58

ELENA LLOVERA MIRÓ.

-

LONGITUD

ABSOLUTA FEMENINO

NULOS

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

-

-

Resultados 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados