PRUEBA: |
6ª CARRERA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA” / XVIII CIRCUÍTO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRVÉS – 2ª XORNADA. FASE INTERCOMARCAL DO PROGRAMA XOGADE. |
|||
FECHA: |
09-DICIEMBRE-2017 |
|||
LUGAR: |
FERROL (A CORUÑA). |
|||
RAÚL GIL GUNDÍN. |
1 |
INFANTIL MASCULINO |
||
PAULA NIETO RUIZ. |
1 |
INFANTIL FEMENINO |
||
ALDO REY GÓMEZ. |
2 |
ABSOLUTA MASCULINO |
||
LUCÍA SICRE MASIDE. |
2 |
ABSOLUTA FEMENINO |
||
MIGUEL GUERRA VARELA. |
2 |
CADETE MASCULINO |
||
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO. |
2 |
INFANTIL MASCULINO |
||
JORGE BERTALO SEQUEIRO. |
2 |
ALEVÍN MASCULINO |
||
VARIK VARELA PICO. |
2 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
IRMA VEIGUELA TIZÓN. |
2 |
BENJAMÍN FEMENINO |
||
IRENE BARREIRO LÓPEZ. |
3 |
ABSOLUTA FEMENINO |
||
SILVIA VARELA ROCA. |
3 |
CADETE FEMENINO |
||
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO. |
3 |
INFANTIL MASCULINO |
||
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA. |
4 |
ABSOLUTA FEMENINO |
||
MARCOS PÉREZ CALVO. |
4 |
INFANTIL MASCULINO |
||
ALICIA BARREIRO LÓPEZ. |
4 |
INFANTIL FEMENINO |
||
GABRIELA SERANTES MARTÍN. |
4 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN. |
4 |
BENJAMÍN FEMENINO |
||
CARLOS CALVO MOA. |
5 |
ABSOLUTA MASCULINO |
||
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA. |
5 |
ABSOLUTA FEMENINO |
||
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ. |
5 |
CADETE FEMENINO |
||
MARTÍN PAZOS OCAMPO. |
5 |
INFANTIL MASCULINO |
||
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ. |
5 |
INFANTIL FEMENINO |
||
SAMUEL DOPICO RODRÍGUEZ. |
6 |
ABSOLUTA MASCULINO |
||
LUCÍA RIVADULLA ALONSO. |
6 |
ABSOLUTA FEMENINO |
||
AROA PERMUY BOUZA. |
6 |
CADETE FEMENINO |
||
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO. |
6 |
INFANTIL MASCULINO |
||
NATALIA VIGO RIVAS. |
6 |
INFANTIL FEMENINO |
||
PABLO RODRÍGUEZ TOJEIRO. |
7 |
ABSOLUTA MASCULINO |
||
AINHOA LÓPEZ CORDERO. |
7 |
CADETE FEMENINO |
||
JOEL NOVOA GAYOSO. |
7 |
INFANTIL MASCULINO |
||
LIDIA GRIMAL ROCA. |
7 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
JAVIER BLAS CERNADAS. |
8 |
ABSOLUTA MASCULINO |
||
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO. |
8 |
CADETE FEMENINO |
||
PAULA AREA SEQUEIRO. |
8 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
BILLY DELGADO LÓPEZ. |
8 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
DANIELA CALVO PRADOS. |
8 |
BENJAMÍN FEMENINO |
||
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ. |
9 |
ABSOLUTA MASCULINO |
||
PAULA SOTO RODRÍGUEZ. |
9 |
CADETE FEMENINO |
||
PABLO LAGOA LOUREIRO. |
10 |
ABSOLUTA MASCULINO |
||
LAURA RICO BOUZA. |
10 |
INFANTIL FEMENINO |
||
MARÍA HERMIDA RODEIRO. |
10 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
ALEX GARCÍA CEREIJO. |
10 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
GUILLERMO HERMIDA SOTO. |
11 |
CADETE MASCULINO |
||
ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ. |
11 |
INFANTIL FEMENINO |
||
CARLA PAZOS FRANCO. |
11 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
ELIO MARINO LANZA. |
11 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
AROA AMADO PRIETO. |
12 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
SABELA CUPEIRO GUZMÁN. |
12 |
BENJAMÍN FEMENINO |
||
MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES. |
13 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES. |
14 |
INFANTIL MASCULINO |
||
EVA SERANTES ANTÓN. |
14 |
INFANTIL FEMENINO |
||
JAVIER OLIVEIRA DÍAZ. |
14 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
CANDELA RUIZ LÓPEZ. |
15 |
INFANTIL FEMENINO |
||
MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ. |
15 |
ALEVÍN MASCULINO |
||
RODRIGO REY PERNAS. |
16 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
ICÍA FRAGUELA TRASTOY. |
16 |
BENJAMÍN FEMENINO |
||
MAITE SÁNCHEZ PRIMOY. |
17 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO. |
17 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
BRUNO CASTRO PEREIRA. |
18 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
BLANCA MÉNDEZ LEAL. |
19 |
INFANTIL FEMENINO |
||
EDURNE LÓPEZ CORDERO. |
19 |
BENJAMÍN FEMENINO |
||
CARLA PAZOS CORTIZAS. |
20 |
INFANTIL FEMENINO |
||
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ. |
20 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
NAIARA LÓPEZ BOUZA. |
21 |
INFANTIL FEMENINO |
||
MARCOS SOUTO MUÑIZ. |
21 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN. |
22 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
SABELA MORALES MONDRAGÓN. |
22 |
BENJAMÍN FEMENINO |
||
MELINDA HERRERA NÚÑEZ. |
23 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
MARTINA GIL GUNDÍN. |
24 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
SARA VILARO GUTIÉRREZ. |
25 |
INFANTIL FEMENINO |
||
ÁLVARO AGALUZA RODRÍGUEZ. |
27 |
ALEVÍN MASCULINO |
||
CLARA BARJA CERNADAS. |
27 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
FABIO SERANTES LÓPEZ. |
27 |
BENJAMÍN MASCULINO |
||
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN. |
31 |
INFANTIL FEMENINO |
||
MENCÍA GARCÍA ROMERO. |
32 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
LAURA CASTRO PEREIRA. |
37 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
CLOE HERMIDA SOTO. |
38 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
MARTA GÓMEZ PICO. |
39 |
ALEVÍN FEMENINO |
||
AZZIZ SAIDI BELHAJ. |
- |
RETIRADO |
||
MEDALLERO |
||||
ORO |
PLATA |
BRONCE |
||
2 |
7 |
3 |