Circular FGA Nº: 53/2014 .- CAMPEONATO GALLEGO DE MILLA EN RUTA

 
 
Circular FGA Nº: 53/2014 .- CAMPEONATO GALLEGO DE MILLA EN RUTA
 

Circular RFEA Nº: 174/2014 .- FINAL CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES JUNIOR 2014: Sede, Dorsales y Sorteo de Calles

 
 
Circular RFEA Nº: 174/2014 .- FINAL CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES JUNIOR 2014: Sede, Dorsales y Sorteo de Calles

Circular RFEA Nº: 173/2014 .- FINAL CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES CADETE 2014: Sede, Dorsales y Sorteo de Calles

 
 
Circular RFEA Nº: 173/2014 .- FINAL CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES CADETE 2014: Sede, Dorsales y Sorteo de Calles
 

Circular RFEA Nº: 172/2014 .- CONCENTRACIÓN PRUEBAS COMBINADAS

 
 
Circular RFEA Nº: 172/2014 .- CONCENTRACIÓN PRUEBAS COMBINADAS

HISTORIA DEL CLUB A TRAVÉS DE ARTÍCULOS SALIDOS EN PRENSA (1987-2013)

RESULTADOS: MEMORIAL "NATALIA MARCO" (Alicante, 14.Dic.2013) // XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS-3ª XORNADA DA FASE LOCAL PROGRAMA "XOGADE" (San Xurxo-Ferrol, 21.Dic.2013 // I CARREIRA POPULAR DE SADA (Sada, 22.Dic.2013)

 
 

PRUEBA:

MEMORIAL “NATALIA MARCO” / CONTROL ABSOLUTO.

FECHA:

14-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

ALICANTE.

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

7 (FINAL)

1 (SEMIFINAL)

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

8”53 (+0.1)

8”39 (+0.2)

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

5

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

27”53 (+0.5)

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 3ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.

FECHA:

21-DICIEMBRE-2013.

LUGAR:

SAN XURXO – FERROL (A CORUÑA).

JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.

1

CADETE FEMENINO

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

INFANTIL MASCULINO

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

BENJAMÍN FEMENINO

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

2

INFANTIL MASCULINO

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

INFANTIL FEMENINO

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

2

ALEVÍN MASCULINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

2

BENJAMÍN MASCULINO

LAURA RICO BOUZA.

2

BENJAMÍN FEMENINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

3

CADETE FEMENINO

LUCÍA SICRE MASIDE.

3

INFANTIL FEMENINO

RAÚL GIL GUNDÍN.

3

BENJAMÍN MASCULINO

MARTÍNA DÍAZ SEDES.

3

BENJAMÍN FEMENINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

4

CADETE FEMENINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

4

INFANTIL FEMENINO

MARTA REY CASTRO.

4

ALEVÍN FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

5

ALEVÍN FEMENINO

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

5

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

6

INFANTIL FEMENINO

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

6

ALEVÍN FEMENINO

PAULA NIETO RUIZ.

6

BENJAMÍN FEMENINO

SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.

6

CADETE FEMENINO

INÉS DOCE GONZÁLEZ.

7

CADETE FEMENINO

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

7

INFANTIL MASCULINO

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

7

INFANTIL FEMENINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

8

CADETE FEMENINO

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

8

INFANTIL FEMENINO

HABTEMARIAM CANDAL JACOB.

8

BENJAMÍN MASCULINO

NATALIA VIGO RIVAS.

8

BENJAMÍN FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

9

INFANTIL MASCULINO

ICÍA GÓMEZ FOJO.

9

INFANTIL FEMENINO

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

9

ALEVÍN MASCULINO

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

9

ALEVÍN FEMENINO

NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.

9

BENJAMÍN FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

10

INFANTIL MASCULINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

10

ALEVÍN FEMENINO

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

10

BENJAMÍN MASCULINO

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

11

INFANTIL MASCULINO

ICÍA BARCIA COUTO.

11

ALEVÍN FEMENINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

11

BENJAMÍN FEMENINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

12

CADETE MASCULINO

NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.

12

INFANTIL FEMENINO

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

12

ALEVÍN FEMENINO

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

13

ALEVÍN MASCULINO

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

13

ALEVÍN FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

13

BENJAMÍN MASCULINO

AROA PERMUY BOUZA.

14

ALEVÍN FEMENINO

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

14

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

14

BENJAMÍN FEMENINO

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

15

INFANTIL MASCULINO

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

15

ALEVÍN FEMENINO

LIDIA GARCÍA BLANCO.

16

ALEVÍN FEMENINO

IKER ROMERO LEIRA.

16

BENJAMÍN MASCULINO

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

17

ALEVÍN MASCULINO

LAURA OROSA LÓPEZ.

17

ALEVÍN FEMENINO

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO

20

BENJAMÍN FEMENINO

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

21

BENJAMÍN MASCULINO

LUNA LORENZO RÍO.

21

BENJAMÍN FEMENINO

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

22

BENJAMÍN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

4

5

4

ver resultados   ver fotos


 

Resultados

PRUEBA:

I CARREIRA POPULAR DE SADA – GRAN PREMIO DE NAVIDAD.

FECHA:

22-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

SADA (A CORUÑA).

MARTINA DÍAZ SEDES.

2

BENJAMÍN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

-

1

-

ver resultados


 

 

 

Noticias Web FGA .- A continuidade dun proxecto

 
 
Actualidade do Atletismo Galego
06/09/2014 . A continuidade dun proxecto

Publicamos as primeiras declaracións do presidente da FGA recientemente reelixido a un medio de comunicación na que comenta os seguintes pasos do seu gestion  (Pinchar)

 

Noticias Web FGA .- Manuel Oliver Perez e Raquel Suarez, vencedores en San Xoan de Piñeiro

 
 
Actualidade do Atletismo Galego
06/09/2014 . Manuel Oliver Perez e Raquel Suarez, vencedores en San Xoan de Piñeiro

A localidade San Xoan de Piñeiro en Mugardos, foi o escenario da onceava proba da II Edicion do Circuíto da Diputacion da Coruña, onde resultaron vencedores absolutos, o atleta do Coruña Comarca Manuel Oliver Perez e Raquel Suarez do Ria Ferrol 
Manuel estivo acompañado no podium por Sergio Piñon e Angel Maceiras, sendo as acompañantes de Raquel,  Maria Cabadas e Eusebia Maldonado 
Resultados

Clasificaciones Circuito Deputacion A Coruña

 

Noticias Web FGA .- Isidoro Hornillos Baz, reelexido Presidente da Federación Galega de Atletismo

 
 
Actualidade do Atletismo Galego
04/09/2014 . Isidoro Hornillos Baz, reelixido Presidente da FGA

Unha vez rematado o prazo para a presentacion de reclamacións á eleccion de Presidente e Comisión Delegada, a Xunta Electoral. 
ACORDA 
Proclamar Presidente da Federacion Gallega de Atletismo a D. Isidoro Hornillo Baz, para o período 2014-2018   -

[Componentes Comision Delegada FGA]

 

Noticias Club: El Ría Ferrol elegido miembro de la Comisión Delegada de la Federación Gallega de Atletismo

 
 
Una vez finalizado el plazo para la presentación de reclamaciones a las pasadas elecciones de Presidente y Comisión Delegada de la Federación Gallega de Atletismo, informar que el Club de Atletismo "Ría Ferrol-Concepción Arenal", ha sido uno de los 6 Clubs elegidos para formar parte de la Comisión Delegada, por el Estamento de Clubes, para el periodo 2014-2018.
Desde aquí queremos mostrar nuestro agradecimiento y dar las gracias a todos los que nos dieron su apoyo y su voto...¡¡¡ MUCHAS GRACIAS !!!
 

Páginas

Suscribirse a Ría Ferrol Concepción Arenal RSS